Home Kategorie Ludzie Kolejny dramat w rodzinie Krawczyków. Ewa Krawczyk nie jest gotowa.

Kolejny dramat w rodzinie Krawczyków. Ewa Krawczyk nie jest gotowa.

Kolejny dramat w rodzinie Krawczyków. Ewa Krawczyk nie jest gotowa.

Krzysztof Krawczyk zmarł w połowie kwietnia. Żona piosenkarza ujawniła, że o jego śmierci nie wie brat artysty, który od jakiegoś czasu walczy o zdrowie. To naprawdę smutna informacja.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka zasmuciła tysiące fanów artysty, a jego pogrzeb wzbudził szerokie zainteresowanie prasy i był transmitowany w telewizji. Rodzina i przyjaciele pozostają w żałobie po piosenkarzu. Rodzinie Krawczyka szykuje się jednak kolejny dramat.

Kilka dni po potrzebie żona Krzysztofa Krawczyka ujawniła, że o życie walczy brat artysty, młodszy o cztery lata Andrzej. Podzieliła się tym, podczas apelu, który wystosowała na Facebooku.

– “Muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy. (…) Mój mąż przed tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet, co się dzieje u nas w domu. (…) A ciebie błagam: odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. (…) Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie” – napisała Ewa Krawczyk.

– “Tylko nie biegnij z tym zaraz do prasy! Marian błagam Cię: daj nam spokój!” – zaapelowała do Mariana Lichtmana.

Ujawnienie problemów zdrowotnych Andrzeja Krawczyka spotkało się z mieszanymi odczuciami ze strony internautów. Wielu obserwatorów Krzysztofa Krawczyka życzyło jego bratu szybkiego powrotu do zdrowia, jednak nie brakuje opinii, że Ewa Krawczyk nie powinna upubliczniać tej informacji. Zapewne mają rację.

Uwaga to już się dzieje! Ten kraj zdecydował się znieść wszystkie obostrzenia.

Źródło: onet

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz