Home Kategorie Życie Uzbrojony ruszył na policjantów. Padły strzały. Mężczyzna zmarł.

Uzbrojony ruszył na policjantów. Padły strzały. Mężczyzna zmarł.

Uzbrojony ruszył na policjantów. Padły strzały. Mężczyzna zmarł.

Podczas próby zatrzymania mieszkańca Rudy Śląskiej, policyjni kontrterroryści użyli broni wobec agresywnego 36-lat. Akcja skończyła się tragicznie.

W poniedziałek rano śląscy policjanci na polecenie bytomskiej prokuratury realizowali czynności w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej – Bykowinie. Mundurowi mieli za zadanie zatrzymać i doprowadzić przed oblicze prokuratora 36-letniego mężczyznę. Policjanci namierzyli go, ale on nie zamierzał się poddawać. Doszło do pościgu i strzelaniny.

Gdy mężczyzna zorientował się, że ma do czynienia z policjantami, zaczął uciekać swoim samochodem. Mundurowi rozpoczęli pościg, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Policjanci mieli również podejrzenia, że mężczyzna posiada broń. W trakcie ucieczki mieszkaniec Rudy Śląskiej staranował radiowozy, którymi mundurowi próbowali zablokować mu drogę. W końcu zablokowano mu wszystkie drogi ucieczki.

Policyjni kontrterroryści oddali strzały ostrzegawcze, które mężczyzna zignorował, więc mundurowi byli zmuszeni użyć broni. Obecny na miejscu policyjny zespół medyczny reanimował mieszkańca Rudy Śląskiej, jednak na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Policjanci nie mieli jednak wyjścia, musieli zatrzymać agresywnego napastnika.

Uwaga to już się dzieje! Ten kraj zdecydował się znieść wszystkie obostrzenia.

Źródło: tvp

 

 

Kurs strzelecki: pistolet i karabin
Kurs strzelecki: pistolet i karabin
149,99 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiety strzeleckie z wypożyczeniem broni od 149,99 zł i więcej z firmą SzkoleniaStrzeleckie.PRO w Rybniku (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz