Home Kategorie Ludzie Tak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka. Do internetu trafiło nagranie.

Tak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka. Do internetu trafiło nagranie.

Tak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka. Do internetu trafiło nagranie.

Syn Krzysztofa Krawczyka też ma talent wokalny? W internecie pojawiło się nagranie, na którym Krzysztof Igor zaśpiewał utwór Marka Grechuty – „Będziesz moją panią”.

Syn Krzysztofa Krawczyka próbuje swoich sił jako wokalista. W sieci furorę zrobiło nagranie, na którym wykonuje przebój Marka Grechuty „Będziesz moją panią”.

Krzysztof Igor odziedziczył po ojcu nie tylko imię, ale i miłość do muzyki. Syn Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiach marzył o karierze podobnej do ojca. Niestety uległ wypadkowi i w 1988 roku zachorował na padaczkę, która pokrzyżowała mu plany.

Nie znaczy to jednak, że Krawczyk Junior zrezygnował z występów. Został podopiecznym Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara. Jak czytamy w opisie organizacji, zajmuje się ona spełnianiem marzeń.

– “Na co dzień prowadzimy rehabilitację przez sztukę dla osób niepełnosprawnych z różnymi schorzeniami. Organizujemy ogólnopolskie wydarzenia integracyjne, wspieramy, promujemy i opiekujemy się utalentowanymi artystami. Za pomocą sztuki rozwijamy twórcze pasje i umiejętności, pomagamy osobom niepełnosprawnym odzyskiwać wiarę we własne siły, uczymy akceptacji i integracji społecznej” – głosi komunikat na stronie studia.

Dzięki temu swój talent może pielęgnować również Krzysztof Igor. W internecie znajdziemy wiele nagrań, na których usłyszymy jego interpretacje znanych utworów.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka w sieci ponownie zrobiło się głośno na temat nagrania z udziałem jego syna. Chodzi o wideo z koncertu “Krzysztof Cwynar zaprasza…” w Łodzi, który odbył się w 2017 roku. Wówczas Krzysztof Igor wykonał na scenie przebój Marka Grechuty “Będziesz moją panią”.

Jak podoba się wam wykonanie Krzysztofa Juniora?

Marian Lichtman odpowiedział Ewie Krawczyk. Czy to koniec awantury?

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
Oferta zakończona!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL już od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz