Home Kategorie Niesamowite Przerażająca wizja jasnowidza. „Tragedia na sopockim molo”, „potężna eksplozja”. Czy to ostatnie beztroskie lato?

Przerażająca wizja jasnowidza. „Tragedia na sopockim molo”, „potężna eksplozja”. Czy to ostatnie beztroskie lato?

Wojciech Glanc od pewnego czasu regularnie dzieli się z internautami swoimi wizjami. W trakcie ostatniego seansu na żywo jasnowidz opowiedział, co wydarzy się nadchodzącego lata.

Glanc dał się poznać jako brzuchomówca, który wraz ze swoją lalką Eustachym zamieszkał w domu Wielkiego Brata. Później próbował swoich sił również w Mam Talent.

Teraz Glanc jest jasnowidzem, a swoją popularnością dorównuje Krzysztofowi Jackowskiemu. Jest profesjonalnym konsultantem tarota oraz hipnotyzerem. Swoimi przemyśleniami regularnie dzieli się z ludźmi na YouTube.

Kilka dni temu na jego kanale pojawił się zapis nowej relacji. Glanc ostrzega w niej Polaków przed przełomowymi wydarzeniami, które mają mieć miejsce w najbliższych miesiącach.

Zagrożenia, o których mówi jasnowidz nie dotyczą jedynie pandemii. Glanc przewiduje, że niebezpieczeństwo czeka m.in. na turystów wypoczywających nad polskim morzem.

– „Pierwszy obraz, jaki mi się pojawia, to jest bardzo brudna woda w Bałtyku. Bardzo brudna, wręcz niebezpieczna. To ściśle wiąże się latem. Ta woda jest wręcz błotnista, brunatna. To wygląda jak błoto, ale takie błoto, które świeci w nocy. Z jakąś taką dziwną poświatą, jakby to promieniowało czymś” – rozpoczął swoją przepowiednię Wojciech Glanc. Po chwili dodał, że w tej samej wizji widzi też zerwane sopockie molo.

– „Wygląda tak, jakby coś rozwaliło to molo, mniej więcej an środku. Słowa pojawiają się takie jak: tragedia na molo” – opowiada Glanc.

Wyznał też, że jawi mu się przed oczami bardzo krwawy obraz. Nad brudną wodą w Bałtyku widział boga Majów, który patrzy, jak składane są ofiary z ludzi.

– „Tak jakby Bałtyk domagał się krwi, albo zaczął żywić się krwią” – słyszymy.

Glanc w swojej wizji dostrzega też beztroskich ludzi, cieszących się wakacjami i odpoczynkiem. Wspomina, że są spokojni i nieświadomi zagrożenia.

Bóg Majów z wizji jasnowidza przybrał w pewnym momencie twarz Putina, który zaczął się krztusić i dusić.

– „Pamiętajcie, że to są wszystko symbole, które ja jeszcze muszę do końca porozgryzać. Ale gdzieś w oddali, bardziej w kierunku wschodu widzę potężną eksplozję… Pojawia się coś jak grzyb, gdzieś daleko, daleko, bardziej na wschód. Nie na terenie Polski. Użyta jakaś nowa broń, albo coś w tym stylu” – przewiduje Glanc.

Po chwili obraz wizji Glanca całkowicie się zmienił. Jasnowidz dostrzegł tysiące tonących ludzi.

– „Przełomowe lato. Pomimo pozornego spokoju, to lato będzie przełomowe. A po lecie Polska tonie. Pojawia mi się obraz prezydenta, który w jakimś pośpiechu, otoczony ochroniarzami ucieka. Chowa się do samochodu i ucieka spod swojego pałacu… Dla wielu będzie to ostatnie lato” – podsumował swoją wizję Glanc.

Jasnowidz kilkukrotnie podkreślił, że najgorsze wydarzy się dopiero jesienią. Lato będzie czasem beztroski, rozluźnienia i wolności. Dla wielu ma być to jednak ostatnie lato. Jesienią Glan przewiduje „poważne uderzenie”.

– „Na jesień przygotowywane jest uderzenie czegoś innego niż konflikt zbrojny. Uderzenie następnej broni psychologicznej. Sparaliżowanie świata po raz wtóry, ale w zupełnie inny sposób” – zapowiedział Glanc.

Według jasnowidza jesienią ludzie ponownie będą się bać. Wojciech Glanc nie ma wątpliwości, że czeka nas wojna psychologiczna.

Już niedługo w Polskę uderzy „bomba ciepła”. Termometry pokażą nawet 30 stopni Celsjusza.

Zabiegi podologiczne
Zabiegi podologiczne
69,99 zł
120,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Pedicure leczniczy z konsultacją i parafinoterapią (69,99 zł) i zabiegiem przeciw potliwości stóp (79,99 zł) w Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz