Home Kategorie Ludzie Dramatyczne wyznanie Ewy Chodakowskiej. „Wylądowałam w szpitalu przez hejt”.

Dramatyczne wyznanie Ewy Chodakowskiej. „Wylądowałam w szpitalu przez hejt”.

Dramatyczne wyznanie Ewy Chodakowskiej. „Wylądowałam w szpitalu przez hejt”.

Ewa Chodakowska podzieliła się poruszającym wyznaniem. Kilka lat temu trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Do takiego stanu doprowadzili ją hejterzy.

Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Gwiazda w kilka lat zbudowała potężne imperium fitnessu, w którego skład wchodzą m.in. plany treningowe, książki, diety, catering, marka kosmetyków, kolekcja strojów i platforma VOD. Obecnie jest jedną z najbardziej wpływowych Polek obok Anny Lewandowskiej uchodzi za najważniejszą propagatorkę zdrowego stylu życia w kraju.

Sukces Ewy Chodakowskiej okupiony jest jednak ciężką pracą i ogromnym obciążeniem psychicznym, do którego przyczyniają się zmasowane ataki hejterów i ciągła krytyka środowisk zarzucających trenerce wpędzanie kobiet w kompleksy. Chodakowska wyznała, że osiem lat temu emocje doprowadziły ją na skraj wytrzymałości.

– “Ostatnio wrzucając informacje na temat mojej DOBROCZYNNEJ MARKI @missionswim przeczytałam, WIELOKROTNIE, że moje stroje kąpielowe i bikini wyglądają dobrze tylko na “ZROBIONYCH CYCKACH”. (…) Czasem nawet przekreśla się cały efekt mojej pracy, tylko dlatego, ze “KUPIŁAM SOBIE CYCKI”. I znów… Przepraszać/wyjmować/zmniejszać nie będę, tylko po to, żeby innym było lżej” – pisze na Instagramie gwiazda.

– “Wychodzę z założenia, że dzisiaj WSZYSTKO UWIERA, absolutnie WSZYSTKO jest hejtowane. Olewać nie wolno, ciśnienia sobie robić nie wolno… ALE NALEŻY SIĘ DO TEGO USTOSUNKOWAĆ, mówić na głos o WSZECHOBECNYM HEJCIE i dalej ROBIĆ SWOJE! Słuchaj! Gdybym odpuściła 8 lat temu, kiedy przez hejt nie spałam pół roku, gdybym odpuściła rok temu, kiedy wylądowałam w szpitalu przez hejt z podejrzeniem zawału serca, NIE BYŁOBY MNIE TUTAJ DZISIAJ. Gdyby nie fakt, że czuję się tutaj potrzebna, mam świadomość robienia DOBRYCH RZECZY, mam świadomość pozytywnego wpływu na wiele osób, dawno bym tym wszystkim gwizdnęła!” – wyznaje.

– “Ty też nie odpuszczaj! Bo jak Ty odpuścić, jak opuścisz przestrzeń social mediów, to zostanie SAM HEJT!” – apeluje do swoich fanek trenerka.

Spodziewaliście się takiego wyznania ze strony Ewy?

Roksana Węgiel mocno o Rafale Brzozowskim. „Współczuję mu”.

Źródło: Instagram

Catering Fit lub Sportowy z dowozem
Catering Fit lub Sportowy z dowozem
189,99 zł
225,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Wybrany catering dietetyczny Fit lub Sportowy 1000, 1200, 1500 kcal i więcej z dostawą od 189,99 zł w Easy Fit Looker

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz