Home Kategorie Zdrowie 500+ za przyjęcie szczepionki?! Szokująca propozycja.

500+ za przyjęcie szczepionki?! Szokująca propozycja.

500+ za przyjęcie szczepionki?! Szokująca propozycja.

Spożywczy gigant daje 500 zł wszystkim pracownikom, którzy się zaszczepili lub zaszczepią. Podkreśla jednak, że jest to „dobrowolne”. Ciekawy pomysł, prawda?

– “Zarząd firmy podjął decyzję o wypłacie 500 zł dla pracowników, którzy już się zaszczepili oraz zaszczepią się w ramach planowanych szczepień zakładowych lub indywidualnie. Traktujemy to jako inwestycję w nasze wspólne bezpieczeństwo” – twierdzi Dorota Liszka.

Maspex w kilkunastu zakładach w Polsce zatrudnia około 6 tys. osób, 2 tys. pracuje w zagranicznych spółkach z grupy. Grupa będzie szczepić w miejscach pracy i pracowników, i ich rodziny.

– “To będzie duży wysiłek organizacyjny z racji obowiązujących przy szczepieniach restrykcji i wymogów, ale decyzja, aby zaoferować taką możliwość wszystkim pracownikom i członkom ich rodzin była jedną z najprostszych, jakie kiedykolwiek podejmowaliśmy” – dodaje.

Maspex to największy producent spożywczy w Polsce z krajowym kapitałem. Grupa jest kontrolowana przez pięciu przedsiębiorców, którzy ją stworzyli: Krzysztofa Pawińskiego, Jerzego Kasperczyka, Sławomira Rusinka, Zdzisława Stuglika i Józefa Szczura. Ich pomysł, szokuje.

Kleszcze nienawidzą tego zapachu. Dzięki niemu, będą ciebie unikać jak ognia.

Źródło: PB

Liftingujący zabieg Hifu na twarz
Liftingujący zabieg Hifu na twarz
299,00 zł
500,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Zabieg Hifu wokół oczu (299 zł), na twarz i dekolt (749 zł) i więcej w Vitall Clinic w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz