Home Kategorie Ludzie Harce Majdanów zostały uchwycone na kamerze. Czyżby Radek Majdan zapomniał, że to się nagrywa?
9.25K

Harce Majdanów zostały uchwycone na kamerze. Czyżby Radek Majdan zapomniał, że to się nagrywa?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Są kochani przez ludzi i trudno się dziwić.

Małgorzaty Rozenek-Majdan od 1 lutego prowadzi w TVN Style program “Rozenek cudnie chudnie”. W czwartym odcinku programu gwiazda zdradziła, że w ostatnich latach powiększyła swoje piersi nie raz, a dwukrotnie i nie wstydzi się o tym mówić, uważa to za normalne.

– “Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza” – stwierdziła.

– “Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią” – dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan z rozbrajającą szczerością ujawniła, że planuje zmniejszenie biustu. Powód jest prozaiczny:

– “Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust” – mówi gwiazda.

Radosław Majdan raczej nie podpisałby się pod tą opinią żony. Były piłkarz niedawno pokazał internautom, że biust ukochanej kompletnie mu się nie nudzi. Na wizji pokazał, jak bardzo uwielbia, walory estetyczne swojej ukochanej.

Radosław Majdan ostatnio opublikował relację na Instagramie, która zaskoczyła jego fanów. Na nagraniu zobaczyliśmy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan siedzi na kolanach męża, który w przypływie pasji najwyraźniej zapomniał, że kamera jest włączona. Na wizji dotykał swoją ukochaną po piersiach, a internauci mogli podziwiać to przedstawienie.

Przymusowo zaszczepią każdego Polaka? Doradca premiera zabrał głos.

Źródło: fakt

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz