Home Kategorie Życie Luzowanie obostrzeń wywołało prawdziwy boom restauracyjny.

Luzowanie obostrzeń wywołało prawdziwy boom restauracyjny.

Luzowanie obostrzeń wywołało prawdziwy boom restauracyjny.

Szykuje się szaleństwo jak w Wielkiej Brytanii. Polacy stęsknieni wyjść do restauracji, rzucili się do telefonów. Chcą wrócić do dawnego życia i trudno im się w tej sytuacji dziwić.

Gdy w Wielkiej Brytanii luzowano obostrzenia, ludzie dosłownie rzucili się, by skorzystać z otwartych ogródków restauracyjnych.  Ludzie chcieli po prostu odzyskać swoje dawne życie.

– “Cieszymy się. Dwie minuty po słowach premiera zaczął dzwonić telefon i dziś już nie mamy wolnych miejsca na 15 i 16 maja” – mówi Maciej Nowaczyk, właściciel jednej z bardziej znanych we Wrocławiu restauracji La Maddalena.

– “Rozmawiamy ze wspólnotą mieszkaniową, byśmy mogli wystawić większą liczbę stolików na ogólnie dostępnym tarasie. Wszystko by zachować dystans i jednocześnie standardową liczbę gości” – dodaje.

Jak podkreśla, również w tygodniu po 16 maja ma sporo rezerwacji. Dzwonią też rodzice dzieci, które pójdą w tym roku do komunii.

– “Parafie, tak na wszelki wypadek, opowiadały, że można uroczystości przekładać na przyszły rok, a ludzie nie wiedząc, co będzie, zgadzali się na to. Teraz się jednak odmieniło i drugie telefoniczne zatrzęsienie mamy teraz z komuniami. Kolejne weekendy również i na te uroczystości zaczynają się zapełniać” – mówi Nowaczyk.

Przymusowo zaszczepią każdego Polaka? Doradca premiera zabrał głos.

Źródło: money

Zabieg nawilżająco-liftingujący
Zabieg nawilżająco-liftingujący
69,99 zł
Oferta zakończona!
Wieloetapowy zabieg nawilżająco-liftingujący za 69,99 zł i więcej opcji w Centum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz