Home Kategorie Poruszające Porwał i brutalnie zgwałcił 13-latkę. W więzieniu została wymierzona mu sprawiedliwość.

Porwał i brutalnie zgwałcił 13-latkę. W więzieniu została wymierzona mu sprawiedliwość.

Porwał i brutalnie zgwałcił 13-latkę. W więzieniu została wymierzona mu sprawiedliwość.

Dramat w Londynie. 27-letni Kadian Nelson porwał i zgwałcił 13-letnią uczennicę z Londynu. Kiedy przewieziono go do więzienia Wandsworth, został tam dotkliwie pobity.

Do wstrząsającego wydarzenia doszło w listopadzie 2020 roku. Jak informuje “The Sun”, 27- letni Kadian Nelson porwał i zgwałcił 13-latkę. Mężczyzna zaciągnął uczennicę w boczną uliczkę. Groził jej śmiercią.

Na szczęście całe zdarzenie widziała inna uczennica. Jak potem zeznała w sądzie, widziała dokładnie, jak mężczyzna zakrył 13-latce usta i zaciągnął ją siłą w boczną uliczkę. Koleżanka szybko zadzwoniła po policje za co niewątpliwie, należy ją docenić. Ta reakcja młodej dziewczyny, pomogła.

Mężczyznę szybko namierzono i zatrzymano. Funkcjonariusze ujęli 27-latka niedaleko miejsca, w którym zgwałcił on 13-latkę. Z kole kilka dni temu, 27-latek przyznał się przed sądem, do zarzucanych mu czynów. Nie wiedział jednak, co go czeka w więzieniu. A trzeba przyznać, że przyjęto go tam z “honorami”.

Po zakończeniu rozprawy przewieziono go do więzienia Wandsworth w południowym Londynie. I właśnie w tym miejscu współwięźniowie postanowili sami wymierzyć mu sprawiedliwość. Mężczyzna został pobity do tego stopnia, że trzeba było przewieść go do szpitala. Jak widać, więźniowie nienawidzą gwałcicieli dzieci.

Obywatele nie chcą brać udziału w spisie powszechnym. Pracownicy szkolą, jak się z tego wymigać.

Źródło: Fakt

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz