Home Kategorie Ludzie To prawdziwy dramat Olgi Bończyk. Ta bardzo smutna historia, mówi o niej wiele.
20.80K

To prawdziwy dramat Olgi Bończyk. Ta bardzo smutna historia, mówi o niej wiele.

To prawdziwy dramat Olgi Bończyk. Ta bardzo smutna historia, mówi o niej wiele.

Olga Bończyk to prawdziwa artystka z najwyższej półki. Świetna aktorka filmowa i teatralna, do tego naprawdę utalentowana i obdarzona znakomitym głosem wokalistka. Jest więc spełniona, tak? Otóż, nie.

Wszyscy zastanawiają się, dlaczego tak piękna kobieta nie jest w żadnym związku. Zagadka właśnie się wyjaśniła. O dramacie Olgi Bończyk mało kto wiedział. Jej historia, jest naprawdę bardzo smutna i chwyta za serce.

Olga Bończyk była bardzo mocno zżyta ze Zbigniewem Wodeckim. Plotkowano nawet o romansie śpiewającej aktorki z piosenkarzem. Nic jednak nie wskazuje na to, że łączyło ich coś więcej niż przyjaźń i współpraca zawodowa. Jednak śmierć Wodeckiego, była dla niej olbrzymim ciosem.

Generalnie życie prywatne pięknej aktorki nie jest usłane różami. Olga Bończyk bowiem dwukrotnie się rozwodziła (z Jackiem Bończykiem i z dziennikarzem Jackiem Gorazdowskim), a teraz nie ma żadnego mężczyzny przy sobie. To, co powiedziała gwiazda serialu “Na dobre i na złe” w rozmowie z “Twoim Imperium”, jest bardzo smutne i z pewnością chwyci was za serce. Pokazuje to bowiem, jak wiele gwiazda wycierpiała.

– “W przypadku pierwszego i drugiego męża musiałam uznać swoją porażkę. Potem gdy znów próbowałam ułożyć sobie życie, za każdym razem wydawało mi się, że znalazłam mężczyznę, z którym się zestarzeję. Jednak życie znów weryfikowało moje nadzieje. Miłość kończyła się, ale zamieniała w dobrą znajomość” – wyznała Olga Bończyk. Okazało się, że generalnie jej związki to było pasmo niepowodzeń.

– “W jednym przypadku w grę wchodziła zdrada, w drugim – niedopasowanie. Kiedy indziej była to zaborczość i toksyna lub pępowina nieodcięta od mamusi” – mówiła Olga Bończyk.

Kleszcze nienawidzą tego zapachu. Dzięki niemu, będą ciebie unikać jak ognia.

Źródło: SE

 

 

Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trenera personalnego z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz