Home Kategorie Ludzie Szokujące fakty z życia Dody wychodzą na jaw! Ona nawet nie sypia ze swoim mężem, ale to nie wszystko!
12.22K

Szokujące fakty z życia Dody wychodzą na jaw! Ona nawet nie sypia ze swoim mężem, ale to nie wszystko!

Szokujące fakty z życia Dody wychodzą na jaw! Ona nawet nie sypia ze swoim mężem, ale to nie wszystko!

Doda konsekwentnie unika pokazywania swojego życia prywatnego. Nie zareagowała nawet na doniesienia kolorowej prasy o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie. Fakt z jej życia są naprawdę szokujące.

Doda od trzech lat jest żoną producenta filmowego, Emila Stępnia. Od kilku miesięcy media donoszą o rzekomym kryzysie w ich związku. Podobno, nawet ze sobą nie sypiają! Piosenkarka jednak tego nie komentuje.

– “Nie jesteśmy eksponatami na wystawie, żeby ładnie wyglądać. Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką. Prywatne nie będzie już nigdy. NIGDY” – oświadczyła niedawno Doda na swoim Instagramie. Od czasu do czasu jednak, wspomina ona o swoim życiu prywatnym.

Wczoraj piosenkarka zamieściła na Instagramie relację, którą zatytułowała “10 rzeczy, których nie lubię a inni kochają”.

Piosenkarka przyznała się, że od dawna nie sypia nawet z własnym mężem. Dla większości par byłby to kryzys jednak nie dla nich. Doda po prostu nienawidzi dzielić z kimś łóżka, o czym wie jej małżonek.

– “Nienawidzę spać z kimś w łóżku. Nienawidzę tego. Nie znam wiele osób, które podzielają moje zdanie… Dla mnie to jest nie przejścia, żebym ja miała spać z kimś. Ja po prostu się nie wysypiam. Jestem wykończona, zmęczona. Tragedia. Po prostu tragedia. Kocham spać sama, kocham swoje łóżko, swoje miejsce, swoją kołdrę, swoją poduszkę, swój czas” – powiedziała Doda podczas swojego live’a.

– “Śpię codziennie 9 godzin i to jest taki moment, kiedy ja nie chcę, żeby mnie ktoś budził w trakcie przewracaniem, czy przytulaniem” – dodała Doda. To jej prawo, czyż nie?

Gwiazda przyznała się także, że nie cierpi pierogów w żadnej wersji smakowej i to nie dlatego, że są one tuczące.

– “Jakby leżało przede mną milion pierogów i mimo że bym wiedziała, że od tego nie przytyję i obojętnie z jakim nadzieniem to nie tknę tego. Nie lubię i koniec “– powiedziała Doda.

Do listy rzeczy, których nienawidzi Doda, dochodzi także: śniadanie do łóżka, wydawanie pieniędzy, media społecznościowe, wschody słońca, zabiegi medycyny estetycznej, licówki na zębach, głośne imprezy i przebywanie w towarzystwie osób, które zbyt dużo mówią.

 

Z ostatniej chwili! Nie żyje polski znany aktor. “Sympatyczny, serdeczny, bardzo koleżeński”

Źródło: SE

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
Oferta zakończona!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz