Home Kategorie Poruszające 25-letni Adam zmarł na COVID-19. Niedługo później odeszła też jego mama…

25-letni Adam zmarł na COVID-19. Niedługo później odeszła też jego mama…

Koronawirus to źródło wielu ludzkich tragedii. Pracownicy Kina Elektronik poinformowali na swoim Facebooku, że właśnie odszedł ich 25-letni kolega Adam Czwarno. Mężczyzna pracował jako bileter i kinooperator.

25-latek miał przed sobą całe życie. Jego plany i marzenia zakończył koronawirus. Niedługo po śmierci Adama, umarła też jego mama.

– “Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Po długiej walce z Covid-19 odszedł nasz wspaniały Kolega – Adam Czwarno. Adaś pracował z nami od lat jako bileter i kinooperator, kochał kino i ludzi. Was zawsze witał uśmiechem i zagadywał o filmy, a nas raczył żartami i anegdotami z dziedziny historii, która była jego pasją. Miał zaledwie 25 lat i mnóstwo planów. Odszedł piękny, mądry, wrażliwy Człowiek. W tym smutnym dniu prosimy Was tylko o jedno – zaszczepcie się i uważajcie na siebie” – czytamy we wpisie na Facebooku.

Niedługo po śmierci 25-latka odeszła jego matka. Ona też przegrała nierówną walkę z koronawirusem. Te smutne wieści przekazała jedna z internautek w komentarzu pod wpisem Kina Elektronik.

26-letnia druhna OSP zginęła w tragicznym wypadku. Była w 9. miesiącu ciąży.

Jazda samochodem wyścigowym
Jazda samochodem wyścigowym
109,00 zł
119,00 zł
231 dni
do końca oferty!
Jazda sportowym samochodem po wybranym torze wyścigowym od 109 zł z firmą Autoprezent.pl – wiele lokalizacji do wyboru

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz