Home Kategorie Poruszające Drastyczne nagranie z Drawska Pomorskiego. Pacjent zwija się z bólu. Lekarz z telefonem, pielęgniarka wyszła.

Drastyczne nagranie z Drawska Pomorskiego. Pacjent zwija się z bólu. Lekarz z telefonem, pielęgniarka wyszła.

Do sieci trafiło nagranie z placówki udzielającej nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Drawsku Pomorskim. Widzimy na nim leżącego na podłodze mężczyznę, który zwija się z bólu i wzywa pomocy. Nad nim stoi lekarz, a niedaleko jest też pielęgniarka.

Mężczyzna wije się z bólu po podłodze i prosi o pomoc. Nad nim stoi lekarz, za którym z telefonem biega pielęgniarka. W tle słyszymy wulgarne krzyki skierowane do medyka i komentarz „taka jest opieka medyczna w Drawsku Pomorskim”. Nagranie zbulwersowało internautów.

Komentujący żądali medialnej interwencji i wzywali władze lokalne do zainteresowania się sprawą. Nagranie nadal wzbudza sporo emocji, ale jego bohater podobno wrócił do domu po tym, jak otrzymał pomoc na SOR-ze. To tam dzwoniła widoczna na filmie pielęgniarka po tym, jak taką decyzję podjął lekarz.

– „Lekarz w czasie zdarzenia przyjmował pacjenta. Z uwagi na krzyki wyszedł i podjął decyzję o wezwaniu personelu medycznego z SOR. Pacjent trafił na SOR i tam został zaopatrzony. Takie dane na szybko w rozmowie telefonicznej otrzymałem od lekarza, który obsługiwał zdarzenie. Dokumentację medyczną będziemy dokładnie analizować w poniedziałek” – przekazał “Drawskim Stronom Internetowym” Michał Michalak, dyrektor zarządzający w Szpitalach Polskich S.A.

25-letni Adam zmarł na COVID-19. Niedługo później odeszła też jego mama…

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz