Home Kategorie Ludzie Znany kabareciarz nie tak dawno zbierał pieniądze na leczenie żony, a teraz kupił apartament?
20.71K

Znany kabareciarz nie tak dawno zbierał pieniądze na leczenie żony, a teraz kupił apartament?

Znany kabareciarz nie tak dawno zbierał pieniądze na leczenie żony, a teraz kupił apartament?

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru w 2020 organizował zbiórkę na leczenie chorej zony. Niedawno w sieci pojawił się z kolei wpis, z którego wynikało, że komik kupił apartament w Międzyzdrojach.

Michał Wójcik w 2020 roku pojawił się w jednej z telewizji śniadaniowych, gdzie ze łzami w oczach mówił, że jego żona ma raka. Apelował o pomoc i powiedział, że ruszyła zbiórka środków na rozpoczęcie leczenia chorej.

Jakiś czas później Wójcik przekazał podziękowania za zaangażowanie i wsparcie zarówno finansowe, jak i mentalne. Działo się to nie tak dawno temu, stąd też fanów artysty mocno zaskoczył niedawny wpis jednego z deweloperów na Facebooku. Przedsiębiorca chwali się „podpisaniem umów” z Wójcikiem i pokazuje piękny apartament nad polskim morzem. Na kabareciarza wylała się fala hejtu, a wpis szybko zniknął.

Serwis Plejada skontaktował się z przedstawicielem dewelopera, aby zapytać o post z Wójcikiem. Jak przekazano, komik nie dokonał zakupu apartamentu, a tylko będzie gwiazdą zatrudnioną do promocji inwestycji.

– “Pan Michał Wójcik został przez nas zatrudniony do promowania inwestycji. Zdjęcie, które było udostępnione w poście na Facebooku przedstawia Pana Michała Wójcika podpisującego umowę o współpracy. Michał Wójcik nie kupił apartamentu” – wyjaśnił Michał Wąsik z CFO Asset Investment. Wytłumaczył także, dlaczego wpis został usunięty z sieci. Okazuje się, że na komika wylał się hejt.

– “Skasowaliśmy wpis, ponieważ pojawiło się za dużo hejtu. Nikt nie przeczytał wpisu, w którym nie ma mowy o zakupie apartamentu, wszyscy powoływali się na zdjęcie. Michał Wójcik ma rodzinę, ceni swoją prywatność, dlatego zależało nam, żeby nieprawdziwe informacje nie były powielane” – czytamy.

Drastyczne nagranie z Drawska Pomorskiego. Pacjent zwija się z bólu. Lekarz z telefonem, pielęgniarka wyszła.

Źródło: Plejada

Skaling, piaskowanie i więcej
Skaling, piaskowanie i więcej
119,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej: dla 1 osoby (119,99 zł) lub 2 osób (199,99 zł) w Vita-Smile

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz