Home Kategorie Ludzie 19-letnia piosenkarka pobiła rekord wszech czasów. Jej wyuzdane zdjęcia podbijają internet!

19-letnia piosenkarka pobiła rekord wszech czasów. Jej wyuzdane zdjęcia podbijają internet!

19-letnia Billie Eilish zaprezentowała na okładce Vouge’a swoją nową odsłonę i pobiła przy okazji historyczny rekord instagramowych polubień.

19-latka podbija światowe listy przebojów i jest zwolenniczką ruchu body positive, czego dowodem ma być jej metamorfoza i sesja zdjęciowa, która ukazała się w brytyjskim Vouge. Eilish odchodzi w niej od wizerunku zbuntowanej nastolatki w luźnych ubraniach i czarno-zielonych włosach. Zaprezentowała się teraz w blond włosach, szpilkach, pończochach i obcisłych gorsetach. Sesja wywołała kontrowersje w sieci.

Opublikowana na profilu artystki okładka magazynu Vouge pobiła rekord Instagrama w uzyskaniu miliona polubień w jak najkrótszym czasie. Post 19-latki osiągnął milion kciuków w górę zaledwie w 6 minut.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

W obszernym wywiadzie dla magazynu artystka skupiła się nie tylko na zaprezentowaniu metamorfozy, ale i poruszyła temat jej skutków, z którymi musiała się zmierzyć. Chodzi tu przede wszystkim o negatywne opinie odbiorców, którzy twierdzą, że udział w tej sesji to przejaw hipokryzji.

– „Nagle jesteś hipokrytką, gdy chcesz pokazać swoje ciało i swoją skórę. Jesteś łatwa i jesteś dziwką. Jeśli tak, to jestem z tego dumna. Ja i wszystkie dziewczyny jesteśmy dziwkami – i chrzanić to! Pokazywanie swojego ciała i pokazywanie skóry – lub nie – nie powinno odbierać nikomu szacunku” – komentowała na łamach “Vogue’a”.

Co sądzicie o zdjęciach i słowach młodej Eilish?

„Spoczywaj w pokoju… wciąż nie mogę w to uwierzyć”. Łamiący serce wpis po śmierci 22-latka…

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz