Home Kategorie Życie 14-latka z Gniezna zgłosiła na policję gwałt. Okazało się, że… wszystko zmyśliła po pijaku.

14-latka z Gniezna zgłosiła na policję gwałt. Okazało się, że… wszystko zmyśliła po pijaku.

14-latka z Gniezna zgłosiła na policję gwałt. Okazało się, że… wszystko zmyśliła po pijaku.

Spore kłopoty będzie mieć 14-latka z Gniezna, która postawiła na nogi lokalną policję. Nastolatka zadzwoniła na komendę, aby zgłosić gwałt. Szybko okazało się, że informacja o przestępstwie była żartem, który wymyśliła po pijaku.

14-letnia mieszkanka Gniezna przekonała się do czego prowadzą głupie żarty. Dziewczyna zadzwoniła na policję 3 maja 2021 roku około 22:30 i zgłosiła dyżurnemu rzekomy gwałt. Policjanci natychmiast udali się na miejsce i szybko odkryli, jak było naprawdę.

– „Jak ustalili funkcjonariusze Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii zaangażowani w ustalenie sprawcy tego przestępstwa, do żadnego gwałtu nie doszło, a 14-latka wymyśliła całą historię. Nieletnia mieszkanka Gniezna tłumaczyła swoje zachowanie w ten sposób, że znajdowała się po spożyciu alkoholu” – informują gnieźnieńscy policjanci.

Teraz „żartem” 14-latki zajmie się sąd rodzinny. Policjanci przypominają, że służba dyżurna reagując na każde zgłoszenie, zleca czynności patrolom, a na miejsce wzywani są też policjanci w czasie wolnym.

– „Wtedy okazuje się, że policjanci angażują się niepotrzebnie, tracąc cenny czas, który jest przeznaczony na ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego. Apelujemy więc o odpowiedzialne i rozważne korzystanie z telefonu alarmowego” – dodają mundurowi.

Matka zaatakowała 3-letnią córeczkę nożem. Dziewczynka zmarła na stole operacyjnym.

Źródło: Fakt

Zestawy żeli i prezerwatyw Durex
Zestawy żeli i prezerwatyw Durex
39,99 zł
Oferta zakończona!
Durex: zestaw żeli (od 44,99 zł) lub prezerwatyw (39,99 zł) i więcej na Elavia.eu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz