Home Wideo Nastoletni pirat drogowy uderzył autem w matkę i jej córkę. Obie zginęły. Tym razem w sądzie nie liczył się wiek. Oto jego reakcja na wyrok.

Nastoletni pirat drogowy uderzył autem w matkę i jej córkę. Obie zginęły. Tym razem w sądzie nie liczył się wiek. Oto jego reakcja na wyrok.

Nastoletni pirat drogowy uderzył autem w matkę i jej córkę. Obie zginęły. Tym razem w sądzie nie liczył się wiek. Oto jego reakcja na wyrok.

Młodość to też żądza przygody. Niestety pewnych czynów nie da się naprawić. Dobrze o tym wiedzą najbliżsi Jessiki Reisinger-Raubenolt, która wraz z córką straciła życie przez głupotę niespełna 18-latka.

Był maj 2018 roku. Cameron Herrin chciał popisać się przed kolegami nowym, luksusowym samochodem. Postanowił przejechać się swoim Fordem Mustangiem, którego dwa dni wcześniej dostał z okazji ukończenia szkoły.

18-latek zaczął ścigać się ze swoim kolegą Johnem Barrineau, który prowadził Nissana. W pewnym momencie Herrin wjechał w 24-letnią Jessikę Reisinger-Raubenolt, która pchała wózek z roczną córeczką. Obie zginęły w wypadku.

Śledczy wykazali, że nastolatek jechał z prędkością 160 km/h. Jego ofiary nie miały najmniejszych szans.

W kwietniu 2021 roku zapadł wyrok w tej sprawie. Tym razem sąd postanowił, że wiek skazanego nie wpłynie na długość kary. Herrin nie został potraktowany jak młodociany. Nie przejmowano się też tym, że ma przed sobą całe życie. Nie otrzymał szansy na naprawienie swoim błędów na wolności. Sąd zadecydował, że najlepiej będzie, aby Herrin sądzony był jako osoba dorosła, która w momencie popełniania czynu wiedziała, co robi i jakie mogą być tego konsekwencje.

Sędzia poinformował, że czyn, którego dopuścił się Herrin zagrożony jest karą nawet 30 lat więzienia. Skazał więc młodego mężczyznę na 24 lata pozbawienia wolności.

Niedawno w sieci pojawił się film, który ukazuje reakcję skazanego na wyrok. W jego oczach widać zdziwienie i przerażenie. Zszokowanego mężczyznę z sali sądowej wyprowadziła policja.

Na początku Herrin usłyszał, że jest skazany na 9 lat więzienia. Moment później sędzia dodał, że spędzi za kratami dodatkowe 15. Oskarżony zaniemówił. Słuchał wyroku, a jego oczy wyrażały wszystko. Widać to szczególnie od 8 minuty poniższego filmu.

19-letnia piosenkarka pobiła rekord wszech czasów. Jej wyuzdane zdjęcia podbijają internet!

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i wellness
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i wellness
189,00 zł
450,00 zł
41 dni
do końca oferty!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób ze śniadaniami lub HB i wellness w Willi Skałka

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz