Home Kategorie Ludzie „Edyta chciała ode mnie odejść”. Szokujące wyznanie Cezarego Pazury.

„Edyta chciała ode mnie odejść”. Szokujące wyznanie Cezarego Pazury.

„Edyta chciała ode mnie odejść”. Szokujące wyznanie Cezarego Pazury.

Cezary i Edyta Pazura to zgrana para od 12 lat. Nigdy nie było między nimi poważnych konfliktów, a przynajmniej nie wyciekały one do prasy. Teraz sam Pazura postanowił jednak opowiedzieć o pewnym momencie ich życia.

W najnowszym wywiadzie aktor otworzył się tak, jak nigdy. Pazura niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, a szczególnie o związkach. Jednak jego obecny związek z Edytą Pazurą (Zając), wzbudza szczególne zainteresowanie. Cezary postanowił w końcu uchylić rąbka tajemnicy dziennikarzom Party.

Ich znajomość zaczęła się w pociągu. Tam się poznali i szybko nawiązała się między nimi silna relacja. Z czasem zaczęli się regularnie spotykać. Zdawałoby się, że dla młodej, wówczas 26-letniej dziewczyny wejście w stały związek ze znanym aktorem to wymarzony scenariusz. Rzeczywistość okazała się być jednak inna.

Szybko okazało się, że zainteresowanie mediów ich związkiem jest ogromne i Edyta nie jest w stanie tego znieść. Był to dla niej szok. Z dnia na dzień z anonimowej osoby stała się osobą publiczną. Człowiekiem, na którego na każdym rogu czekają paparazzi.

– „Edytka miała ogromne wątpliwości, bo różne media zrobiły z naszego życia piekło. Wszystkie atuty, które miała: młodość, otwartość, potencjał, wykorzystano przeciwko niej. To jej tak podcięło skrzydła i psychicznie ją podłamało, że chciała zakończyć nasz związek. Poświęcić to uczucie, bo nie widziała dla nas żadnej przyszłości” – wspomina Cezary Pazura.

Młoda kobieta musiała to wszystko „przetrawić”. Mimo iż było to dla niej bardzo trudne, nagle ucięła wszelkie kontakty z Cezarym. Jak wspomina teraz aktor, musiał bardzo się starać, aby dała mu szansę.

– „Wiedziałem, że jak jej nie przekonam, jak odłoży słuchawkę, to będzie koniec. Takich chwil zwątpienia było więcej, ale one nas tylko umocniły” – powiedział.

Jak widać, udało im się się. Dziennikarze w końcu przestali zwracać uwagę na różnicę wieku dzielącą parę. Wynosi ona 26 lat i nawet dekadę temu stanowiła dla społeczeństwa niesamowity szok.

„Spoczywaj w pokoju… wciąż nie mogę w to uwierzyć”. Łamiący serce wpis po śmierci 22-latka…

Źródło: Party

Masaż do wyboru
Masaż do wyboru
79,00 zł
160,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany masaż od 79 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron – 2 lokalizacje (do -54%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz