Home Kategorie Ludzie Radio Maryja podnosi alarm. Chcą zniszczyć “imperium Rydzyka”.

Radio Maryja podnosi alarm. Chcą zniszczyć “imperium Rydzyka”.

Radio Maryja podnosi alarm. Chcą zniszczyć “imperium Rydzyka”.

Radio Maryja apeluje do Watchdog Polska, aby ta ujawniła powiązania ze “spokrewnionymi organizacjami globalistycznymi”. Wydano nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Oficjalny komunikat Zespołu Wspierania Radia Maryja dostępny jest na stronie rozgłośni. Można w nim przeczytać m.in. o początkach działalności medium ojca Tadeusza Rydzyka, ale również o atakach na Polskę, Radio Maryja oraz na telewizję Trwam.

– “Współcześni, wpływowi i niezwykle zasobni ludzie, budujący bezbożny globalny świat, nie chcą Chrystusa. On im przeszkadza, gdyż ludzie wierzący mogą skutecznie zniweczyć ich zamiary. Ci bogaci materialnie ludzie, lecz ubodzy duchem, nie rozumieją, że tylko w Chrystusie jest prawdziwa wolność – wolność od zła, które jest destrukcyjnym przeciwieństwem miłości” – podano w komunikacie.

W oświadczeniu podano również informacje o rzekomym planie na zniszczenie chrześcijaństwa w Polsce i w Europie:

– “Realizatorzy tego planu, zdają sobie też sprawę, że proces dechrystianizacji Polski nie będzie skuteczny, póki istnieje Radio Maryja i Telewizja Trwam oraz wyrosła przy nich licząca setki tysięcy osób Rodzina Radia Maryja” – czytamy w komunikacie.

– “W związku z powyższym rodzą się pytania o zakres kompetencji uzurpowanych sobie przez Sieć Obywatelską Watchdog Polska, o podstawy prawne tego działania noszącego znamiona nękania, a także ostatecznie o realne cele, które przyświecają żądaniom” – przekazano w komunikacie.

Zespół apeluje o szczegółowe ujawnienie powiązań tej organizacji “ze spokrewnionymi sobie organizacjami globalistycznymi”. Widać, że Radio Maryja postanowiło kolokwialnie mówiąc, pójść na wojnę.

Rozgłośnia zacytowała także słowa prof. dr hab. Zbigniewa Jacyny-Onyszkiewicza przewodniczącego Zespołu Wspierania Radia Maryja w służbie Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu, który stwierdził, że blokowanie mediów ojca Rydzyka to “wielka szkoda i przykrość dla wielu tysięcy ludzi”. To jednak czy takie stwierdzenie jest prawdą, pozostawiamy do oceny wam, czytelnikom i osobom zainteresowanym tematem.

– “To wszystko można sprowadzić do nękania Fundacji ‘Lux Veritatis’. Celem tego jest uniemożliwienie nadawania programów przez TV Trwam” – wskazał Jacyna-Onyszkiewicz.

32-letnia kobieta zmarła 10 dni po szczepieniu. Ujawniono przyczynę.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
Diki Angielski: Interaktywny kurs online z cert.
39,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Język angielski: interaktywny kurs online Diki Angielski  z certyfikatem – 6 miesięcy nauki za 39 zł i więcej opcji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz