Home Kategorie Ludzie Prawda o Gienku z programu, “Rolnicy. Podlasie” wyszła na jaw. Ta wielka tragedia zmieniła jego życie na zawsze.
6.59K

Prawda o Gienku z programu, “Rolnicy. Podlasie” wyszła na jaw. Ta wielka tragedia zmieniła jego życie na zawsze.

Prawda o Gienku z programu, “Rolnicy. Podlasie” wyszła na jaw. Ta wielka tragedia zmieniła jego życie na zawsze.

Gienek Onopiuk z programu Rolnicy. Podlasie stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych rolników w Polsce. Jego życie nie jest jednak usłane różami.

Gienek i Andrzej z Plutycz królują w programie Fokus TV. Obaj panowie są bardzo pracowici, a gospodarstwem dziś rządzi starszy syn Gienka. Jego młodszy brat, 28-letni Jarek, również pojawia się w programie “Rolnicy”. Gienek miał też córkę, niestety zmarła ona niedługo po narodzinach.

Rodzina Gienka Onopiuka stała się niezwykle popularna. Stacja telewizyjna Fokus TV  stworzyła program Rolnicy. Podlasie, którego Gienek i Andrzej z Plutycz są głównymi postaciami. Oczywiście, występują tam też inne postacie, ale to właśnie Gienek jest najbardziej popularny. Trudno się zresztą dziwić, że ludzie go kochają.

Poza dwójką synów Gienek posiada także córkę, która od dłuższego czasu mieszka już poza gospodarstwem, ale niedaleko. Założyła własną rodzinę, ale odwiedza rodziców tak często jak może. Wyglądałoby więc na to, że w życiu Gienka wszystko jest w porządku, prawda? Otóż, nic bardziej mylnego. W jego życiu bowiem, wydarzyła się straszna tragedia.

Mowa o śmierci malutkiej córeczki, Justynki, która zmarła zaledwie trzy miesiące po narodzinach. Jakiś czas temu Gienek szerzej opowiedział przed kamerami, że często zdarza się, że jego zmarła córeczka mu się śni.

W jednym z odcinków Gienek zdradził również, że jednym z jego największych marzeń jest to, by jego starszy syn, Andrzej znalazł miłość swojego życia. Chciałby w końcu, żeby jego syn założył rodzinę.

– “No i belarka ważna, i łazienka, ważna i dziewczyna ważna. Najpierw to niech dziewczynę gdzieś sobie kupi poszuka. Maszynę na dwóch nogach trzeba sobie kupić” – opowiada w jednym z odcinków programu Rolnicy. Podlasie Gienek Onopiuk.

W programie, którego Gienek i Andrzej są bohaterami bardzo często pojawia się widok przepełnionego błotem gospodarstwa. Znajduje się na nim stuletnia obora. Był nawet wychodek, który miał 50 lat. W jego miejsce jednak postawiono nowy.

Gienek Onopiuk z programu Rolnicy. Podlasie ma dwójkę synów i córkę. Wiele lat temu zmarła jego malutka córeczka Justynka, która miała zaledwie 3 miesiące. Przyczyną śmierci dziewczynki, było wirusowe zapalenie płuc.

Znany kabareciarz nie tak dawno zbierał pieniądze na leczenie żony, a teraz kupił apartament?

Źródło: lelum.pl

 

Kurs online: Opiekun w żłobku
Kurs online: Opiekun w żłobku
79,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz