Home Kategorie Niesamowite 25-latka urodziła dziewięcioraczki.”Pięć dziewczynek i czterech chłopców oraz mama czują się dobrze”

25-latka urodziła dziewięcioraczki.”Pięć dziewczynek i czterech chłopców oraz mama czują się dobrze”

25-latka urodziła dziewięcioraczki.”Pięć dziewczynek i czterech chłopców oraz mama czują się dobrze”

Miało być siedmioro, ale urodziło się dziewięcioro dzieci. Media informują o niezwykłym porodzie 25-letniej Malijki, której ciąża wywołała poruszenie na całym świecie.

Rozwiązanie nastąpiło w Maroku. 30 marca lekarze stwierdzili, że Halima Cisse potrzebuje specjalistycznej opieki medycznej, dlatego została przewieziona do szpitala w Maroku. Kobieta urodziła zdrową gromadkę dzieci, 4 maja.

Według badań USG, przeprowadzonych w Mali i w Maroku, Cisse miała urodzić siedmioro dzieci, jednak dwójkę dzieci przeoczono. Cała dziewiątka urodziła się poprzez cesarskie cięcie.

– “Noworodki, pięć dziewczynek i czterech chłopców, oraz mama czują się dobrze” – zakomunikowała minister zdrowia Mali Fanta Siby, podkreślając, że była na bieżąco informowana przez malijskiego lekarza, który towarzyszył Cisse. Dodała również, że za kilka tygodni, duża rodzina wróci do domu.

Lekarze byli zaniepokojeni stanem zdrowia kobiety, a także szansami przeżycia jej dzieci.

– “Tak wieloraka ciąża jest niezwykle rzadka” – podała agencja Reutera. Mogą pojawić się powikłania. Jednak w tym przypadku, wszystko skończyło się dobrze.

Jak podał portal rozgłośni Głos Ameryki, Fanta Siby złożyła gratulacje

– “zespołom medycznym z Mali i Maroka, których profesjonalizm jest źródłem szczęśliwego wyniku tej niezwykłej ciąży” – nam też pozostaje złożyć gratulacje młodej mamie. To musiało być naprawdę wyjątkowe, ale i trudne przeżycie dla niej. Co do tego, nie mamy żadnych wątpliwości.

Przychodnia postawiła sprawę jasno. To koniec “walenia” pacjentów.

Źródło: Reuters

Wycena mieszkania
Wycena mieszkania
30,00 zł
39,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Wycena mieszkania z analizą średnich cen mieszkań i więcej od 30 zł z urban.one

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz