Home Kategorie Poruszające Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Uczestnik „Hell’s Kitchen” i „Warsaw Shore” był poszukiwany.

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Uczestnik „Hell’s Kitchen” i „Warsaw Shore” był poszukiwany.

Nie żyje Mariusz Adam Ryjek. Uczestnik „Hell’s Kitchen” i „Warsaw Shore” był poszukiwany.

Zmarł Mariusz Adam Ryjek. 35-letni mężczyzna zaginął w sobotę. Wieczorem miał stoczyć walkę, do której przygotowywał się od dłuższego czasu.

Jak informuje Onet, wiadomość o śmierci 35-latka potwierdza policja w Gdyni. Sprawą zajmuje się prokuratura. Według wstępnych ustaleń do śmierci Mariusza Adama Ryjka nie przyczyniły się osoby trzecie.

O poszukiwaniach mężczyzny informowały profile na Facebooku „Zaginieni przed laty” czy „SOS Zaginięcia”. Uczestnik programów „Hell’s Kitchen” oraz „Warsaw Shore” wyszedł ze swojego domu w Gdyni w sobotę około 13:00. Jego telefon milczał. 35-latek miał stoczyć walkę na gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się od dłuższego czasu.

Zmarły Mariusz Adam Ryjek był uczestnikiem takich programów telewizyjnych jak “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” czy “You Can Dance”. Jak podaje Onet, po udziale w programach telewizyjnych Mariusz Adam Ryjek skupił się na sporcie.

W piątek rano Karolina Szostak zastała pod studiem Polsatu karetkę i policję. „Chwilę potem dowiedziałam się najgorszego”.

Źródło: Onet

Ozonowanie klimatyzacji i więcej
Ozonowanie klimatyzacji i więcej
29,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowanie klimatyzacji (29,99 zł) z napełnieniem (od 89,99 zł) i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz