Home Kategorie Ludzie „Fanka Popka” pozywa mężczyznę, który wytatuował jej gałki oczne. Niemal straciła wzrok.

„Fanka Popka” pozywa mężczyznę, który wytatuował jej gałki oczne. Niemal straciła wzrok.

26-letnia Aleksandra Gałuszka z Wrocławia, szerzej znana jako „Fanka Popka” pięć lat temu wytatuowała sobie gałki oczne. Dzisiaj całkowicie nie widzi na jedno oko, a w drugim stopniowo traci wzrok.

Kobieta jest w dramatycznej sytuacji. Nie ma pracy i środków do życia. W rozmowie z programem „Alarm!” opowiedziała, że chce pozwać tatuatora, który zapewniał ją, że zabieg będzie całkowicie bezpieczny.

– „Poinformowałam tatuatora, że straciłam widoczność w prawym oku, jednak zapewniał mnie, że mam się niczym nie martwić, że wszystko jest okej. Cały czas później przekonywał mnie, że zabieg został wykonany prawidłowo. Kazał robić mi okłady z kory dębu kupionej w aptece, zakrapiać płynem do soczewek oko, przepłukiwać i brać leki przeciwbólowe” – opowiadała Aleksandra Gałuszka w rozmowie z reporterami programu “Alarm”. Proces ma rozpocząć się za kilka dni.

Ekspert, z którym rozmawiali reporterzy TVP ma poważne zastrzeżenia do jakości wykonanego zabiegu.

– „Wykonano to w sposób niewłaściwy, dramatycznie uszkadzający jedno oko i istotnie uszkadzający drugie” – ocenia w rozmowie z reporterami programu „Alarm!” prof. Jerzy Szaflik z Centrum Mikrochirurgii Oka w Warszawie.

O 26-letniej Aleksandrze Gałuszce, która w sieci posługuje się pseudonimem „Anoxi Cime” zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy poinformowała w sieci, że wytatuowała sobie gałki oczne. Pochodząca z Wrocławia kobieta została okrzyknięta „Fanką Popka”. Później wyjaśniała jednak, że nie miała zamiaru naśladować popularnego rapera, ale tak, jak on marzyła o tym, aby być charakterystyczna i wyróżniać się z tłumu. Wierzyła, że dzięki temu zrobi karierę w show-biznesie. W kwietniu 2020 wyznała, że zmaga się z licznymi chorobami, m.in. PTSD, nerwicą i remisją depresji, a jej mąż zwrócił się do internautów o pomoc w sfinansowaniu leczenia. W tym celu założyli internetową zbiórkę.

Ksiądz nagrywał dzieci w toaletach i przebieralniach. Twierdzi, że tak się odstresowuje. Zapadł wyrok w sprawie.

Źródło: Alarm!

Ekskluzywne pakiety day spa
Ekskluzywne pakiety day spa
159,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiety day spa z zabiegami na ciało i twarz od 139,99 zł w gabinecie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz