Home Kategorie Poruszające Postanowili oddać dziadka do domu opieki. W drodze powrotnej wnuczek zadał pytanie, które wbiło ojca w ziemie.

Postanowili oddać dziadka do domu opieki. W drodze powrotnej wnuczek zadał pytanie, które wbiło ojca w ziemie.

Postanowili oddać dziadka do domu opieki. W drodze powrotnej wnuczek zadał pytanie, które wbiło ojca w ziemie.

Rodzina postanowiła oddać dziadka do domu starców, gdyż stwierdzili, że opieka nad schorowanym dziadkiem jest zbyt uciążliwa. W drodze powrotnej, wnuczek zadał niezwykłe pytanie.

Niektóre historie z życia innych ludzi, mogą być dla nas świetną lekcją i skłonić nas do refleksji nad życiem. To jest jedna z takich historii, która pokazuje nam, że w niektórych przypadkach, powinniśmy zmienić nasze podejście do bliskich.

Pan Jan wraz ze swoim synem Kamilem zabrali dziadka do domu starców. Rodzinie ciężko było się nim bowiem już opiekować. Narzekała zwłaszcza żona twierdząc, że opieka nad dzieckiem zabiera zdecydowanie zbyt wiele czasu i pieniędzy.

W końcu Jan wysłuchał jej próśb i zdecydował się na radykalne rozwiązanie.

Mężczyzna miał nadzieję, że znajdzie odpowiednia placówkę, w której personel odpowiednio zajmie się ojcem. Po długich poszukiwaniach zdecydował się na wybór jednej z nich. W podróż zabrany został również wnuczek o imieniu Kamil, wszyscy pojechali do domu opieki.

Dziadek nie protestował. Pogodził się ze swoim losem i nie chciał być obciążeniem dla rodziny. Wiadomo bowiem, jak okropne jest uczucie tego, że jest się niechcianym przez osoby, które są nam najbliższe. To bardzo mocno boli. Kamil i Jan zostawili dziadka w domu opieki i pojechali w drogę powrotną.

W drodze stało się jednak coś, co odmieniło dosłownie wszystko. Po chwili zadumy Kamil zadał swojemu ojcu pytanie, które wstrząsnęło nim dogłębnie. Chciał wiedzieć, jaki jest dokładny adres domu opieki, do którego zawieźli dziadka. Ojciec, postanowił spytać syna, dlaczego chciałby to wiedzieć. To co powiedział chłopiec zbiło go z tropu i dało do myślenia.

– “Chcę znać adres, ponieważ pewnego dnia będziesz tak stary jak dziadek i muszę wiedzieć, dokąd cię zabrać” – powiedział Kamil, wnuczek dziadka zawiezionego do domu opieki.

Jan początkowo był zdenerwowany na syna, że pomyślał o czymś takim. Szybko jednak zdał sobie sprawę, że przecież dosłownie chwilę wcześniej, zrobił dokładnie to samo. Doszedł do wniosku, że powinien zmienić decyzję. Wrócił do domu opieki i odebrał ojca. Ciekawe, że wnuczek jednym zdaniem, przekonał go do tej decyzji.

Koronawirus raport 10.05.2021. Rekordowo niska liczba zakażeń i zgonów.

Źródło: goniec

Terapia antynikotynowa
Terapia antynikotynowa
39,99 zł
100,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu od 39,99 zł w Medivital

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz