Home Kategorie Poruszające Panna młoda już miała powiedzieć “tak”. Wtedy narzeczony, zaprosił do ołtarza inną kobietę.

Panna młoda już miała powiedzieć “tak”. Wtedy narzeczony, zaprosił do ołtarza inną kobietę.

Panna młoda już miała powiedzieć “tak”. Wtedy narzeczony, zaprosił do ołtarza inną kobietę.

Podczas ślubu Cliftona i Janny miejsce miały rzadko spotykane sceny. W trakcie ceremonii pan młody poprosił, by jego ukochana na chwilę się odsunęła, a on zaprosił do ołtarza, jej córkę.

Janna i Clifton prawdopodobnie na zawsze zapamiętają swój ślub. Nie tylko dlatego, że tego dnia oficjalnie zawarli związek małżeński, ale również z powodu niezwykłej przemowy, którą James wypowiedział do córki swojej ukochanej.

Na swój ślub Clifton i Janna czekali bardzo długo. Pan młody wiedział, jak wielką wartość stanowi dla jego wybranki rodzina. W związku z tym postanowił, że ceremonia powinna odbyć się w obecności najbliższych osób jego ukochanej. Wśród tych osób była córka kobiety. Nie mogła się jednak spodziewać, że odegra tak ważną rolę w tym wydarzeniu.

W momencie, w którym Clifton poznał swoją przyszłą żonę, kobieta miała już dziecko. Nie wszyscy są zwolennikami zakładania rodzin patchworkowych. Jednak mężczyzna kochał Janne, a także poczuł więź z jej córką, Jaydią. Wygląda na to, że cała trójka bardzo dobrze się ze sobą dogadywała i wreszcie Clifton uznał, że czas sformalizować związek ze swoją ukochaną. Sama Janna, bez wahania przyjęła oświadczyny ukochanego.

Clifton wiedział, że rodzina Janny doświadczyła w przeszłości trudnych chwil, które ją jeszcze bardziej zespoiły. Dlatego zadbał o to, żeby na imprezie pojawiły się najbliższe jej osoby.

Na ślubie Cliftona i Janny obecna była córka panny młodej. Nowożeńcy stanęli przed sobą i już mieli powiedzieć sobie symboliczne „tak”, ale wówczas pan młody poprosił, żeby wybranka jego serca, odsunęła się na chwilę. To co zrobił później, wprawiło wszystkich w osłupienie.

Niespodziewanie Clifotn zaprosił do siebie jej córkę, która trzymała mały wianek białych kwiatów w dłoni. Wcześniej Jaydia wręczała obrączki parze młodej. Była bardzo przejęta całym wydarzeniem i trudno jej się dziwić.

Clifton wyjął pierścionek, który włożył na palec swojej pasierbicy. Oświadczył, że chciałby, aby Jaydia nosiła go aż do momentu, w którym sama pozna osobę, w której się zakocha. Dodał także, że zawsze będzie mogła liczyć zarówno na pomoc jego jak i swojej mamy. To co zrobił było niezwykłe. Chwyciło wszystkich za serce.

Warto zauważyć, że Clifton poznał swoją wybrankę podczas zamieci. Wówczas kobieta i jej córka potrzebowały transportu, a mężczyzna zaoferował im pomoc. Wtedy poznał smutną historię wdowy, której mąż zmarł gdy jej córka miała zaledwie 6 lat. Szybko się w sobie zakochali, a finał tej historii jest zaiste, piękny.

W piątek rano Karolina Szostak zastała pod studiem Polsatu karetkę i policję. „Chwilę potem dowiedziałam się najgorszego”.

Źródło: Webniusy.com

Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
Obustronne wizytówki: nawet 600 szt.
9,90 zł
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 9,90 zł: obustronne wizytówki – 100, 200, 400 lub 600 szt. na Yuupi.pl (do -84%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz