Home Kategorie Ludzie Fatalna wiadomość właśnie pojawiła się w mediach. Ogromny cios dla Rafała Brzozowskiego.
29.21K

Fatalna wiadomość właśnie pojawiła się w mediach. Ogromny cios dla Rafała Brzozowskiego.

Fatalna wiadomość właśnie pojawiła się w mediach. Ogromny cios dla Rafała Brzozowskiego.

Rafał Brzozowski będzie w tym roku reprezentował nasz kraj w międzynarodowym Konkursie Eurowizji. Przed finałem otrzymał on jednak wyjątkowo fatalną wiadomość.

Półfinał Eurowizji z udziałem Rafała Brzozowskiego odbędzie się 20 maja 2021 roku w hali Ahoy w Rotterdamie. Wówczas awans do finału uzyska 10 najlepiej ocenionych wokalistów, jest jednak spora szansa, że zabraknie w tej grupie polski.

Na tegorocznej Eurowizji Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski z piosenką pt. „The Ride”. Wokalista ma już za sobą pierwszą próbę na scenie w Rotterdamie. Większość osób, ocenia jednak jego szanse bardzo nisko.

Choć Rafał Brzozowski nie traci dobrego humoru, jego szanse na zajęcie pierwszego miejsca są prawdopodobnie bardzo nikłe. W tradycyjnym rankingu przygotowanym przez OGAE Poll czyli Stowarzyszeniu Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji, polski piosenkarz, znalazł się naprawdę nisko, to smutna wiadomość, ale cóż.

W plebiscycie OGAE Poll reprezentacje ponad 40 krajów oceniają szansę na zwycięstwo wykonawców, którzy reprezentują swoje państwa w dorocznym konkursie Eurowizji. W tym roku wygląda na to, że największe szanse na zwycięstwo, ma reprezentantka Malty. Destiny, która startuje z utworem „Je me casse”.

Na drugim miejscu z międzynarodowym głosowaniu fanów konkursu znaleźli się reprezentant Szwajcarii Gjon’s Tears, a na trzecim wokalistka Barbara Pravi z Francji. Niestety, ale Rafał Brzozowski znalazł się na końcu tej stawki.

Rafał Brzozowski nie zdobył ani jednego punktu w głosowaniu OGAE Poll i wraz z reprezentantami Portugalii, Holandii, Gruzji, Albanii, Czech, Austrii, Niemiec, Słowenii oraz północnej Macedonii, znalazł się na dole zestawienia.

Nie są to jednak oficjalne wyniki konkursu, a polski piosenkarz nie zamierza się poddawać, a jego fani nie tracą nadziei nawet pomimo fatalnych prognoz. Półfinał ma odbyć się 20 maja 2021 roku. Dwa dni przed tym, poznamy pierwszych finalistów.

Finał tegorocznej Eurowizji odbędzie się 22 maja 2021 roku, a fani konkursu już nie mogą się doczekać. Zeszłoroczna Eurowizja nie odbyła się bowiem, ze względu na pandemię COVID-19. Dlatego fani czekali na tą edycję z utęsknieniem.

Koronawirus raport 11.05.2021. Minimalny wzrost zakażeń i dużo większa liczba zgonów.

Źródło: goniec

 

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
199,99 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz