Home Kategorie Ludzie Ewa Krawczyk szczerze o relacji męża z synem. „Byłam zazdrosna, bo zabierał mi męża!”

Ewa Krawczyk szczerze o relacji męża z synem. „Byłam zazdrosna, bo zabierał mi męża!”

Ewa Krawczyk szczerze o relacji męża z synem. „Byłam zazdrosna, bo zabierał mi męża!”

Cały czas jest głośno o materiale na temat syna Krzysztofa Krawczyka, który ukazał się na antenie TVN. Z reportażu „Uwagi!” wynika, że syn muzyka żyje w skrajnym ubóstwie, a jego kontakty z ojcem praktycznie nie istniały.

Krzysztof Igor Krawczyk w materiale zdradził, że już od lat żyje w skrajnym ubóstwie, a utrzymuje się wyłącznie z renty. Syn muzyka powiedział, że przed śmiercią ojca nie miał z nim prawie w ogóle kontaktu.

Sam Krzysztof Krawczyk niejednokrotnie mówił, że nie miał najlepszych kontaktów z synem. Częste wyjazdy i trasy koncertowe sprawiały, że panowie nie utrzymywali regularnych kontaktów. Co innego sądzi jednak była żona Krawczyka, która jeszcze kilka lat temu w rozmowie z Agatą Młynarską wyznała, że była zazdrosna o syna męża.

W jednym z odcinków programu „Agata Młynarska rozmawia” z 2014 roku dziennikarka przeprowadziła rozmowę z Krzysztofem i jego żoną Ewą.

Ewa Krawczyk opowiadała o początkach związku z artystą. Zaznaczyła, że wiedziała, iż muzyk ma żonę i dziecko, ale jego małżeństwo się rozpadało. Już gdy wokalista spotykał się z Ewą, postanowił spróbować naprawić relację z żoną i porzucił ukochaną na jakiś czas.

W rozmowie z Młynarską Ewa Krawczyk opowiedziała, co wtedy czuła.

– “Okropnie się czułam, czułam się bardzo źle, pamiętam, że wtedy nie spałam, zaczęłam jeść dużo, ale Krzysztof zostawił szczoteczkę do zębów i moja mama mi powiedziała: Nie rozpaczaj, on wróci do ciebie. Mówiłam, że to jest niemożliwe, ale rzeczywiście się sprawdziło” – mówiła w programie.

Agata Młynarska zapytała Ewę Krawczyk o to, co pomyślała, gdy dowiedziała się, że Krzysztof ma syna.

– “W moim odczuciu to było tak, że jeżeli mężczyzna odchodzi od kobiety, to dziecko zostaje z matką. To mi nie przeszkadzało. Ja byłam wychowana bez ojca, praktycznie ten ojciec nie uczestniczył w naszym życiu, więc wiedziała, że tu nie będzie żadnej przeszkody. On mieszkał z mamą, to, że się spotykali, to jest normalne, ale to, że będzie z nami mieszkał, to o tym nie myślałam” – mówiła Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk zaznaczył, że przez pewien okres jego syn mieszkał z nimi. Ewa dodała, że nie był to najlepszy okres w ich życiu.

– “Ja byłam o niego również zazdrosna” – dodała po chwili. Agata Młynarska nie kryła swojego zdziwienia i zapytała, dlaczego Ewa Krawczyk była zazdrosna o syna męża.

– “Bo zabierał mi męża. O wszystko byłam zazdrosna” – dodała żona Krzysztofa Krawczyka.

Piosenkarz wyjaśnił, że jego mama powiedziała kiedyś synowi, że to Ewa zabrała mu ojca i że to mogło wpływać na postrzeganie jego żony przez syna.

– “Kiedy spotkałam Krzysztofa, Krzysiu Junior miał 11 lat i on też wtedy nie miał rodziny, wychowywała go babcia. Ja nie jestem powodem tego, że on był samotny cały czas” – dodała.

Fatum wisi nad „Światem według Kiepskich”. Nie żyje kolejny aktor z serialu.

Źródło: plejada.pl

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz