Home Kategorie Poruszające Napadł na 11-latkę. „Zarzucił jej sznur na szyję i skrępował taśmą”. Policja poszukuje zwyrodnialca.

Napadł na 11-latkę. „Zarzucił jej sznur na szyję i skrępował taśmą”. Policja poszukuje zwyrodnialca.

Zablokowane drogi, śmigłowiec i psy tropiące. W powiecie gdańskim trwa obława na mężczyznę, który zaatakował 11-letnią dziewczynkę w jednej z miejscowości na Żuławach.

Jak podaje Radio ZET, poszukiwany to 40-letni mężczyzna, którego tożsamość jest już znana funkcjonariuszom. Mężczyzna w środę miał napaść na samotnie idącą ulicą dziewczynkę. 11-latka zdołała uciec, więc sprawca wsiadł do auta i odjechał. W pewnym momencie porzucił jednak samochód i uciekł w stronę pobliskich pól. Napad nie miał podłoża seksualnego.

– „Mężczyzna ma 40 lat, ciemne, krótkie włosy. Z relacji świadków wynika, że ubrany był w spodnie moro. Miał zabandażowaną lub włożoną w gips rękę. Z uwagi na dobro prowadzonych czynności przez policjantów na tę chwilę nie udzielamy więcej szczegółów” – przekazał w rozmowie Polską Agencją Prasową rzecznik pomorskiej policji.

Kolejne szczegóły zdarzenia przekazało Radio Gdańsk. Jak ustalili dziennikarze, agresor najpierw miał zaatakować kobietę w Malborku, a gdy ta raniła go w rękę, uciekł. Następnie przemieścił się w kierunku miejscowości Trutnowy, gdzie zaatakował 11-latkę.

Według nieoficjalnych doniesień Radia Gdańsk dziewczynka “została wciągnięta w krzaki. Napastnik zarzucił jej sznur na szyję i skrępował taśmą. Udało jej się uciec – na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń. Na miejscu zdarzenia policja znalazła ślady przestępstwa”. Lokalna telewizja Żuławy TV opublikowała nagranie z nocnej obławy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o poszukiwanym, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem 112. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Młoda matka została brutalnie zgwałcona w parku. Obok w wózku leżało jej dziecko…

Źródło: YouTube, Radio Gdańsk, PAP

Redukcja cieni i rumienia
Redukcja cieni i rumienia
39,99 zł
135,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg usuwania cieni pod oczami z maską algową z witaminą C za 39,99 zł i więcej w klinice Derma Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz