Home Kategorie Ludzie Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala skomentowali wyznania Krzysztofa Juniora. Padły mocne słowa.

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala skomentowali wyznania Krzysztofa Juniora. Padły mocne słowa.

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala skomentowali wyznania Krzysztofa Juniora. Padły mocne słowa.

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala skomentowali wypowiedzi syna Krzysztofa Krawczyka, który wystąpił w programie „Uwaga”. Kosmala stwierdził, że „Krzysztof Igor jest zmanipulowany przez złych ludzi”. Dodał też, że sprawa będzie wyjaśniana w sądzie.

Reportaż „Uwagi” TVN wstrząsnął całym krajem. 47-letni Krzysztof Igor pierwszy raz opowiedział przed kamerami o tym, jak żyje i jak wyglądały jego relacje z ojcem oraz macochą. W programie wykorzystany został materiał nagrany kilka miesięcy przed śmiercią artysty. Już wtedy media interesowały się chorym synem Krawczyka, który utrzymuje się z renty i mieszka w fatalnych warunkach. Krzysztof Krawczyk i jego żona nie chcieli wtedy rozmawiać z reporterami.

W nagranym na początku tego oku reportażu Krzysztof Junior wyznał, że jego kontakty z ojcem są rzadkie i powierzchowne.

– „Przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać” – powiedział w “Uwadze”.

Gdy ekipa próbowała zadzwonić do Krawczyka, telefon odebrała jego żona.

– „Żona piosenkarza nie chciała rozmawiać o sprawach Igora Krzysztofa, twierdząc, że problem jest prywatną sprawą ich rodziny. […] Powiedziała wprost, że nie skontaktuje nas z Krzysztofem w sprawie Igora, bo piosenkarz daje jej znak ręką, że nie chce o tym rozmawiać” – przekazali reporterzy “Uwagi”.

Autorzy materiału dotarli też do testamentu Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że biologiczny syn piosenkarza może nie dostać nawet złotówki.

Materiał nie umknął uwadze żony oraz menadżera Krzysztofa Krawczyka. Super Express skontaktował się z Ewą Krawczyk, aby zapytać, co myśli o wyznaniach pasierba. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie chciała dyskutować, ale dała do zrozumienia, że wersja przedstawiona przez Krzysztofa Juniora wzbudziłaby sprzeciw jej męża.

– „Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał” – podkreśliła w rozmowie z tabloidem Ewa Krawczyk.

Sprawę skomentował też Andrzej Kosmala. Menadżer Krawczyka jest przekonany, że syn jego przyjaciela jest pod wpływem osób o złych intencjach, które starają się go skłócić z rodziną i przedstawić małżeństwo Krawczyków w złym świetle.

– „Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej” – podkreślił Kosmala.

Menadżer wyjaśnił sprawę pogrzebu, na którym syn Krawczyka miał stać z dala od wdowy i bliskich. Zapewnił także, że Ewa Krawczyk dąży do odbudowania relacji z pasierbem.

– „Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia” – tłumaczył Andrzej Kosmala w wywiadzie “Super Expressu”.

Poważne powikłanie po zakażeniu koronawirusem u Aleksandra Kwaśniewskiego. Lekarze rozkładają ręce: nie ma na to lekarstwa.

Źródło: Uwaga!, Super Express

Skok w tandemie z filmowaniem
Skok w tandemie z filmowaniem
599,99 zł
750,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Skok w tandemie (od 599,99 zł) z filmowaniem Full HD (od 699,99 zł) z Grupą Spadochronową Reaktor24

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz