Home Kategorie Ludzie Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Sportsmenka potwierdziła wiadomość w kilku słowach.

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Sportsmenka potwierdziła wiadomość w kilku słowach.

Justyna Kowalczyk jest w ciąży. Sportsmenka potwierdziła wiadomość w kilku słowach.

Justyna Kowalczyk potwierdziła, że jest w ciąży. Pierwsze komentarze już pojawiły się w sieci, gdy sportsmenka pochwaliła się zdjęciem z niedawnej wyprawy. Zaokrąglony brzuch natychmiast wywołał lawinę pytań.

Justyna Kowalczyk jest jedną z najwybitniejszych reprezentantek Polski w sportach zimowych. Ma na koncie wiele zwycięstw w prestiżowych turniejach narciarskich. Jej ostatnie zdjęcie wywołało wiele pytań. Widzimy na nim Justynę z zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na wygląd olimpijki, a sprawą zainteresowały się media. Sportsmenka zaczęła dostawać gratulacje zewsząd. W takiej sytuacji nie mogła pozostawić tej sytuacji bez komentarza.

Niedawno na Instagramie Kowalczyk pojawiło się kolejne zdjęcie. Widzimy na nim sportsmenkę z głową pośród kwiatów. Pod zdjęciem widnieje krótki opis, który jest podziękowaniem za napływające gratulacje. W ten sposób Kowalczyk potwierdziła, że ona i jej mąż Kacper Tekieli spodziewają się dziecka.

– “Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa” – napisała sportsmenka na Instagramie.

Dla Justyny Kowalczyk najnowsze wydarzenia to olbrzymia zmiana w jej życiu osobistym, w którym w przeszłości niezbyt się układało. Nim związała się z obecnym mężem, była w związku z dziennikarzem sportowym. Ta relacja jednak nie przetrwała, a olimpijka przypłaciła to zdrowiem psychicznym. Wcześniej przeżyła też poronienie. Jak ujawniła w 2014 roku, trzy lata jej życia “okazały się kłamstwem. Zawiodłam się bardzo. Na początku maja przeżyłam klasyczne załamanie nerwowe”.

Szokujące nagranie. Kobieta zaczęła rodzić przed szpitalem. Położna złapała dziecko w ostatnim momencie [WIDEO]

Emocjonujący lot balonem
Emocjonujący lot balonem
479,00 zł
695,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot balonem z certyfikatem, pamiątkowym zdjęciem, transportem i więcej od 479 zł w Balloon Expedition – 8 miast

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz