Home Kategorie Życie Gospodarstwo Andrzeja Leppera wystawione na sprzedaż. Syn stara się spłacić długi.
7.68K

Gospodarstwo Andrzeja Leppera wystawione na sprzedaż. Syn stara się spłacić długi.

Gospodarstwo Andrzeja Leppera wystawione na sprzedaż. Syn stara się spłacić długi.

Dom i zabudowania gospodarcze należące niegdyś do Andrzeja Leppera trafiły na licytację komorniczą. Majątek należy obecnie do zadłużonego syna zmarłego lidera Samoobrony. Chętnych na zakup jednak brak.

Do kupienia jest dom i zabudowania gospodarcze Andrzeja Leppera położone w Zielnowie niedaleko Darłowa. Nieruchomość trafiła na licytację komorniczą, gdyż syn zmarłego polityka Tomasz Lepper jest zadłużony.

Kłopoty syna nieżyjącego Andrzeja Leppera zaczęły się w 2015 roku. Tomasz dokonał wtedy nieudanej inwestycji w sprzęt rolniczy i zadłużył się na 2,5 mln zł. To nałożyło się na wcześniejsze problemy finansowe, gdyż gospodarstwo przynosiło straty jeszcze za życia Andrzeja Leppera.

W trakcie politycznej kariery Andrzej Lepper miał kilkadziesiąt hektarów ziemi. Hodował m.in. bizony czy strusie. Po śmierci jego majątek zmniejszał się, a jego synowi zaczęło grozić bankructwo. Z wielkiego gospodarstwa pozostał dom i 20 arów ziemi.

We wtorek majątek poszedł pod młotek za 400 tys. zł. Niestety, chętnych na dom Leppera nie było. Była to już druga nieudana licytacja majątku.

Przypomnijmy. Andrzej Lepper został odnaleziony martwy przez zięcia w biurze Samoobrony w Warszawie 5 sierpnia 2011 roku. Ciało wisiało na sznurze przymocowanym do worka treningowego. Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo w październiku 2012, uznając, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo.

Śledczy stwierdzili, że Lepper popadł w depresję i targnął się na życie przez upadek polityczny, długi i bankructwo finansowe partii.

Poważne powikłanie po zakażeniu koronawirusem u Aleksandra Kwaśniewskiego. Lekarze rozkładają ręce: nie ma na to lekarstwa.

Źródło: wp.pl, prawomoney.pl

Terapia antynikotynowa
Terapia antynikotynowa
39,99 zł
100,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu od 39,99 zł w Medivital

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz