Home Kategorie Ludzie Sielskie życie Komorowskich. Zobaczcie, jak były prezydent z żoną wypoczywają na wsi.

Sielskie życie Komorowskich. Zobaczcie, jak były prezydent z żoną wypoczywają na wsi.

Czasy, gdy byli najważniejszą parą w Polsce już minęły. Dzisiaj Bronisław i Anna Komorowscy wiodą spokojne życie daleko od politycznych awantur. Swój raj na ziemi znaleźli w Budzie Ruskiej na Suwalszczyźnie.

Cisza, spokój i śpiew ptaków. W swojej posiadłości na wsi mają wszystko, co potrzebne. Nie tęsknią za wystawnym życiem w Warszawie.

Pani prezydentowa obchodziła w tym tygodniu urodziny. Wraz z Bronisławem nie organizowali przyjęcia, ale spędzili ten dzień razem. Rano pojechali na zakupy, a po powrocie relaksowali się na łonie natury.

Anna i Bronisław Komorowscy są związani z Suwalszczyzną od wielu lat. Dawniej przyjeżdżali do mieszkającego we wsi Buda Ruska znajomego, a później kupili niemal 2-hektarową działkę. Tam zbudowali dom i mieszkają w nim od kilku lat.

Bronisław i Anna Komorowscy są małżeństwem od ponad 40 lat. Pobrali się w 1977 roku. Wychowali wspólnie pięcioro dzieci. Mają też wnuki. Zapytana o miłość do męża Anna mówiła, że to “podstawowy napęd człowieka, to ona inspiruje”.

Poważne powikłanie po zakażeniu koronawirusem u Aleksandra Kwaśniewskiego. Lekarze rozkładają ręce: nie ma na to lekarstwa.

Źródło: Fakt

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie twarzy za 69,99 zł i więcej w centrum Katrin w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz