Home Kategorie Ludzie Nie żyje trener personalny Wojciech Polak. Miał zaledwie 32 lata.

Nie żyje trener personalny Wojciech Polak. Miał zaledwie 32 lata.

Nie żyje trener personalny Wojciech Polak. Miał zaledwie 32 lata.

Zmarł Wojciech Polak, znany w sieci pod pseudonimem „Agresywny Wojtek”. 32-latek był pasjonatem siłowni. Prowadził też kanał na YouTube.

W ostatnim czasie Wojciech musiał zrezygnować z treningów i poprosić internautów o pomoc finansową. Walczył z poważną chorobą. Informacje o śmierci trenera przekazał portal KFD.pl.

Wojciech Polak miał 32 lata. Sport był jego pasją od zawsze. Bardzo dużo ćwiczył. Założył również kanał w serwisie YouTube, gdzie motywował innych do treningów i uczył, jak ćwiczyć, aby osiągnąć efekty. Dawał też przydatne wskazówki w kwestii diety.

Mimo iż Wojciech miał ksywę „Agresywny Wojtek”, posiadał też łagodne i wrażliwe oblicze. Trener był bardzo utalentowany wokalnie, a jego interpretacje utworów zachwycały fanów. Spore wrażenie na odbiorcach wywarł m.in. utwór Queen “Show must go on” w jego wykonaniu.

Koszmar Wojciecha Polaka zaczął się, gdy lekarze przedstawili mu przerażającą diagnozę. Wykryto u niego bowiem przewlekłą chorobę nerek w stadium 5D. Wymagał regularnych dializ. Pod koniec 2020 kilkanaście dni spędził w szpitalu przez powikłania związane z chorobą. Zdiagnozowano u niego sepsę i podejrzewano zatorowość płucną. Zły stan zdrowia uniemożliwiał mu normalne życie i powrót do pracy. Szansą był przeszczep nerek. Trzy miesiące temu Wojtek poprosił internautów o wsparcie jego leczenia. Reakcja przewyższyła wszelkie oczekiwania. Zamiast planowanych 30 tys. zł uzbierano 170 tys. zł. Mimo wsparcia wielu osób nie udało się uratować życia 32-latka.

– “Dostaliśmy przykrą wiadomość od rodziny Wojtka. Niestety, ale Wojtka nie ma już z nami…” – napisał portal KFD.pl.

Kamil Stoch trafił do szpitala! Co stało się skoczkowi?

Źródło: KFD.pl

Masaż, zabieg kolagenowy i spa
Masaż, zabieg kolagenowy i spa
169,99 zł
350,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Masaż ciała Fango, zabieg na twarz z płatem kolagenowym i spa dłoni za 169,99 zł w salonie Mona Lisa (zamiast 350 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz