Home Kategorie Zabawne Jeździł nago na rowerze. Dostał mandat za… brak maseczki.

Jeździł nago na rowerze. Dostał mandat za… brak maseczki.

Jeździł nago na rowerze. Dostał mandat za… brak maseczki.

47-latek z powiatu jędrzejowskiego dwa razy wybrał się na przejażdżkę rowerową całkowicie nago. Policja ukarała go za nieobyczajne zachowanie i brak maseczki.

Jak przekazał Michał Kwieciński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie, do pierwszej interwencji policjantów wezwano w środę. Ze zgłoszenia mieszkańców miejscowości Szałas wynikało, że przez wioskę jedzie zupełnie nagi mężczyzna na rowerze.

– „Policjanci pojechali na miejsce i potwierdzili, że to prawda. Trzeźwy 47-latek stwierdził, że nie jest ubrany, ponieważ jest mu gorąco. Mężczyzna został ukarany za wybryk nieobyczajny oraz za brak obowiązkowej maseczki” – powiedział Michał Kwieciński.

Mężczyzna został ukarany mandatami w wysokości 300 zł. Po interwencji policji, założył ubranie, które miał przy sobie i pojechał dalej.

Ten sam rowerzysta, znów zupełnie nagi został zatrzymany dzień później w miejscowości Trzciniec.

– „Tym razem badanie trzeźwości wskazało, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Tłumaczył, że wybiera się do lekarza. Co ciekawe, chciał dojechać do przychodni w Jędrzejowie oddalonej o około 20 kilometrów” – relacjonował Kwieciński.

47-latek ponownie został ukarany za wybryk nieobyczajny, brak maseczki i jazdę rowerem po alkoholu. Czwartkowa wyprawa kosztowała go 650 zł. Ponieważ był nietrzeźwy, został odebrany z miejsca interwencji przez bliskich.

Skandal. Ksiądz poprosił dzieci, aby przekazały mu pieniądze z komunii.

Źródło: Fakt

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz