Home Kategorie Ludzie Ewa Krawczyk nie miała pojęcia o tym, że jest nagrywana. Złożyła synowi Krawczyka propozycję “Nie do odrzucenia”.
19.58K

Ewa Krawczyk nie miała pojęcia o tym, że jest nagrywana. Złożyła synowi Krawczyka propozycję “Nie do odrzucenia”.

Ewa Krawczyk nie miała pojęcia o tym, że jest nagrywana. Złożyła synowi Krawczyka propozycję “Nie do odrzucenia”.

Reportaż “Uwagi!” rozpętał burzę w sieci i gorącą dyskusję na temat relacji śp. Krzysztofa Krawczyka z jedynym biologicznym synem, Krzysztofem Igorem Krawczykiem. Ewa Krawczyk złożyła mu pewną ofertę.

Oferta jest bardzo prosta jeśli Krawczyk Junior zrezygnuje z usług prawnych, dostanie “coś” ze spadku. Syn muzyka przekazał nagranie w ręce reportera, Tomasza Patory.

Reportaż programu “Uwaga!” ujawnił, że syn Krzysztofa Krawczyka mieszka w urągających warunkach. Krzysztof Krawczyk junior cierpi na padaczkę. Epilepsja jest wynikiem wypadku samochodowego, do którego doprowadził nikt inny, jak jego własny ojciec. Chociaż 47-latek jest niepełnosprawny, nie może liczyć na pomoc najbliższej rodziny. Krzysztof Cwynar, który od lat opiekuje się Krzysztofem Krawczykiem juniorem, nie pozostaje jednak obojętny na nieciekawą sytuację Juniora. Poinformował o tym nawet łódzkich urzędników. Sprawa trafiła do adwokata Rafała Królikowskiego.

– “Wiedzieliśmy, że jedyną formą pomocy dla pana Krawczyka będzie uzyskanie alimentów od ojca. Nie chcieliśmy, żeby sprawa stała się medialna. Próbowaliśmy negocjować, ale nasze negocjacje tak naprawdę odbiły się o ścianę. To, co zostało nam zaproponowane, na pewno nie naprawiłoby życia pana Krzysztofa w jednym calu” – mówił adwokat Rafał Królikowski.

W trakcie tworzenia reportażu na jaw wyszło, że Krzysztof Krawczyk nie tylko nie doszedł do porozumienia z synem w kwestii alimentów, ale również pominął go w swoim testamencie. Wszystko co miał, przepisał swojej żonie Ewie, zapominając o swoim jedynym synu.

Syn Krzysztofa Krawczyka nagrał jedną z rozmów z nową żoną ojca, podczas której Ewa Krawczyk miała zaproponować, by ten zrezygnował z pomocy prawnej w zamian za “coś ze spadku”. Oczywiście, wdowa nie miała pojęcia, że Krzysztof Krawczyk Junior, rejestruje tą rozmowę.

– “Z nagrania wynika, że Ewa Krawczyk nakazuje mu zrezygnować z adwokata i wszelkich pełnomocników. Powiedziała mu nawet, że jak nie wie, jak zrezygnować z takich prawnych usług, to ona mu może to napisać. Gdyby syn Krawczyka jej posłuchał, miał w zamian “dostać coś” ze spadku. Czyli prosty przekaz: zrezygnuj z dochodzenia swoich praw przed sądem, ciągania się po rozprawach, a ja coś tam ci dam w zamian. Padł nawet pomysł, że może mu wynająć mieszkanie” – wyjaśnia w rozmowie z “Dzień Dobry TVN”.

47-latek żyje na granicy bezdomności w mieszkaniu, które zostało mu po dziadkach. Rzecz w tym, że wprowadziło się do niego, uzależnione od alkoholu wujostwo. Mężczyzna czasem ma problem nawet z tym, żeby skorzystać z toalety w mieszkaniu w którym, trwa impreza.

– “Krzysztof dzwoni i mówi: »coś się stało, wyszedłem z domu…«. No i zjawił się tutaj. Zobaczyłem, że ma strasznie rozwalone ramię i twarz” – wspominał przykre wydarzenie Krzysztof Cwynar, który opiekuje się Juniorem.

Krzysztof Krawczyk junior przyznał, że pobicia zdarzają się bardzo często i zgłaszał już to na policję. Ma również założoną niebieską kartę, jako ofiara przemocy domowej.

W pierwszej części materiału “Uwagi” reporterzy zabrali widzów do dwupokojowego lokalu, w którym mieszka Krzysztof Krawczyk junior. Jego warunki mieszkaniowe są wręcz tragiczne.

– “W domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga” – powiedział reporterom Krzysztof Cwynar, który wziął go pod opiekę.

Osoby, z którymi mieszka Krzysztof Krawczyk junior, są jego daleką rodziną. Syn gwiazdora polskiej sceny muzycznej nigdy nie mieszkał z ojcem i swoją macochą w ich wielkiej willi pod Łodzią. Zajmował mieszkanie po dziadkach, do którego wprowadziło się wujostwo. Widać, ojciec zapomniał o swoim synu.

Mieszkanie miało zostać przepisane na Krzysztofa Krawczyka juniora. Jednak ojciec zmienił zdanie ze względu na chorobę syna.

– “Dziadkowie mówili mu cały czas, że on będzie tam mieszkał, ale stało się tak, dlatego że on jest śmieciem, według rodziny. Nie nadaje się, bo ma padaczkę” – mówi Krzysztof Cwynar.

Krzysztof Krawczyk junior przez ostatnie miesiące nie miał kontaktu ze schorowanym ojcem. Mówił, że nie jest pewny, czy informacje o nim samym, również dochodzą do swojego ojca.  Blokować te kontakty miał nikt inny tylko Ewa Krawczyk.

Nie od dziś wiadomo było, że Krzysztof Krawczyk junior nie miał najlepszych stosunków ze swoją macochą, którą obwiniał o rozbicie jego rodziny. Do tego stopnia, że nawet na pogrzebie swojego ojca, Junior miał problem, żeby w ogóle dostać się do trumny.

Chociaż Ewa Krawczyk wielokrotnie zaprzeczała, że miała utrudniać kontakt między ojcem i synem, w jednym z archiwalnych wywiadów z Agatą Młynarską stwierdziła, że rzeczywiście nie zawsze zachowywała się tak jak powinna. No cóż.

Gdy Natalka otworzyła koperty z Komunii, wpadła w szał. “Czułam, że coś jest nie tak”.

Źródło: onet, uwaga

 

 

Dieta Standard lub Wege+Ryby
Dieta Standard lub Wege+Ryby
104,00 zł
129,60 zł
60 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: dieta Standard lub Wege+Ryby z dostawą na 3 dni od 104 zł i więcej w My Dish

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz