Home Kategorie Niesamowite Dokumenty sprzed 6 lat mówią o przekształceniu koronawirusa w broń.

Dokumenty sprzed 6 lat mówią o przekształceniu koronawirusa w broń.

Dokumenty sprzed 6 lat mówią o przekształceniu koronawirusa w broń.

Zdecydowanie mamy przełom, ponieważ stacja Sky News wyemitowała program, w którym przedstawiono szereg dokumentów, które potwierdzają, że COVID-19 miał być bronią.

Materiał ten zrobił gigantyczną furorę w mediach na całym świecie, z wyjątkiem polskich mediów. Dlatego zdecydowaliśmy się wspomnieć o tym, to do was należy, ocena materiału.

Od marca roku 2020 niezależny polski dziennikarz śledczy Witold Gadowski informował, że koronawirus SARS-CoV-2 został wyprodukowany w laboratorium, i w żadnym wypadku nie jest on jakimś tworem naturalnym, który nagle przeskoczył na człowieka. Bardzo dużo mówi się również o tym, że COVID-19 miał być rzekomo wykorzystywany jako broń.

Zatem raz jeszcze to podkreślmy, otóż w niedzielę (9 maja 2021 r.) australijska telewizja Sky News, wyemitowała program, w którym ujawniono na antenie programu chińską wewnętrzną dokumentację sprzed sześciu lat, który mówił o usprawnieniu koronawirus w celu wykorzystania ich jako broń biologiczną.

W mediach niezależnych informacja o tym, że koronawirus SARS-CoV-2 jest tworem sztucznym, wytworzonym przez człowieka w laboratorium w Wuhan, była oczywista od kilku miesięcy. Jednak podobno media mainstreamowe, próbowały zmienić tą narrację.

Autorami ujawnionej dokumentacji są chińscy naukowcy posiadający wysokie stopnie wojskowe. Media na całym świecie informują opinię publiczną o tym „przełomie w plandemii” i cytują liczne fragmenty dokumentu. A trzy najczęściej powtarzane cytaty to:

– “Nowo odkryta zdolność do liofilizacji koronawirusów (liofilizacja to proces wysuszania zamrożonych wirusów) umożliwiła przechowywanie środków biologicznych i rozpylanie ich podczas ataków” –

– “Broń biologiczna nie tylko spowoduje powszechną zachorowalność i masowe ofiary, ale także wywoła potężną presję psychologiczną, która może wpłynąć na skuteczność walki” –

– “Podobnie jak w wyniku innych katastrof ludzie będą żyć w strachu przed atakami przez znaczny okres czasu po ataku, co u niektórych wywoła przejściowe lub trwałe upośledzenie psychiczne” – co o tym wszystkim sądzicie?

Ewa Krawczyk nie miała pojęcia o tym, że jest nagrywana. Złożyła synowi Krawczyka propozycję “Nie do odrzucenia”.

Źródło: Youtube, wolnemedia

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz