Home Kategorie Poruszające Z ostatniej chwili! Nie żyje znany dziennikarz TVN. Miał zaledwie 48 lat.

Z ostatniej chwili! Nie żyje znany dziennikarz TVN. Miał zaledwie 48 lat.

Z ostatniej chwili! Nie żyje znany dziennikarz TVN. Miał zaledwie 48 lat.

Nie żyje dziennikarz TVN24 Rafał Poniatowski. Reporter od lat zmagał się z ciężką chorobą. Informację o śmierci dziennikarza potwierdził portal stacji TVN. Pożegnano go na wizji.

– “Zmarł Rafał Poniatowski. Dziennikarz, który w Państwa domach gościł niemal codziennie, reporter, bez którego ostatnich 20 lat w polskiej telewizji nie sposób sobie wyobrazić, opisywał naszą rzeczywistość w materiałach “Faktów” TVN i TVN24” – czytamy w oświadczeniu.

– “Dla nas to nie jest dobry dzień, dla nas to jest trudny dzień. Dziś rano zmarł nasz redakcyjny kolega Rafał Poniatowski. Od samego początku współpracował z TVN24. Od lat, z sukcesami, walczył z rakiem. Dziś jednak wyrwał go nam” – powiedziała na antenie TVN24 Anna Seremak. Nie była w stanie powstrzymać łez.

– “Rafał by nie chciał, byśmy płakali, ale my płaczemy. Pamiętam go jako doskonałego dziennikarza, z prawdziwą żyłką do tej pracy. Rafał uczył tego innych” – dodała z kolei Agata Adamek.

– “Z wykształcenia był muzykiem. Uzyskał tytuł magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi” – czytamy na portalu tvn24.pl.

Ewa Krawczyk nie miała pojęcia o tym, że jest nagrywana. Złożyła synowi Krawczyka propozycję “Nie do odrzucenia”.

Źródło TVN24

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz