Home Kategorie Ludzie Radny został zamordowany. Zarzut zabójstwa został postawiony jego partnerce.

Radny został zamordowany. Zarzut zabójstwa został postawiony jego partnerce.

Radny został zamordowany. Zarzut zabójstwa został postawiony jego partnerce.

Igor Wyszyński-Karłoski został ugodzony nożem przez Karolinę B. w jej mieszkaniu na warszawskim Wilanowie. To szokujące.

Na początku maja do mediów przedostała się wiadomość o tajemniczej śmierci radnego Młodzieżowej Rady Miasta Lublina. Igor Wyszyński-Karłoski był także członkiem Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem i posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży. Miał zaledwie 21 lat i już był popularny i lubiany. Jego życie skończyło się tragicznie.

Okazuje się, że 21-latek najprawdopodobniej został zamordowany przez partnerkę. Feralny wieczór 2 maja mężczyzna spędzał u swojej dziewczyny w apartamencie na Wilanowie. To szokujące.

Z doniesień SE wynika, że między parą wywiązała się awantura, w wyniku której Karolina B. wbiła ukochanemu nóż w brzuch. W rozmowie z policją sąsiedzi zrelacjonowali, że chłopak wybiegł z mieszkania, krzycząc, że umiera. Jego dziewczyna wyszła za nim. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Niestety, chłopak zmarł kilka dni później, po długiej walce.

– “Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi postępowanie przeciwko Karolinie B.” – poinformowała Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Postawiony zostanie jej zarzut zabójstwa.

– “21-letni Igor był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem” – napisali po jego śmierci koledzy z Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Wszyscy za nim tęsknią i my również, składamy kondolencje. To przykra informacja.

Z ostatniej chwili! Nie żyje znany dziennikarz TVN. Miał zaledwie 48 lat.

Źródło: Facebook, Pudelek.

 

Jazda sportowym autem
Jazda sportowym autem
165,00 zł
179,00 zł
194 dni
do końca oferty!
Przejazd sportowym autem po torze od 109 zł z firmą Motoryzacyjny Prezent – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz