Home Kategorie Ludzie Rozenek-Majdan we wstrząsających słowach o śmierci dziadka. Zmarł na COVID-19. „Mam ciarki”.

Rozenek-Majdan we wstrząsających słowach o śmierci dziadka. Zmarł na COVID-19. „Mam ciarki”.

Rozenek-Majdan we wstrząsających słowach o śmierci dziadka. Zmarł na COVID-19. „Mam ciarki”.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zwolenniczką przyjmowania szczepionek. Celebrytka w szczerym wyznaniu przyznała, że jej dziadek to jedna z ofiar COVID-19. Okoliczności jego śmierci są wstrząsające.

Małgorzata Rozenek-Majdan to celebrytka od lat ciesząca się ogromnym zainteresowaniem mediów. „Perfekcyjna pani domu” dobrze wiedziała, jak wykorzystać swoje pięć minut i obecnie może cieszyć się opinią telewizyjnej gwiazdy oraz sprawnej i zarabiającej duże pieniądze bizneswoman. Mimo iż zdarza się jej wzbudzić kontrowersje, m.in. postami reklamowymi w social mediach, dla wielu Polek jest synonimem sukcesu.

Małgorzata i jej mąż Radosław Majdan wykorzystują swoją sławę m.in. do apelowania o przestrzeganie obostrzeń i zachowanie rozsądku w czasach pandemii. Okazali się też orędownikami szczepień.

– „Cieszyłam się bardzo, że mogę się zaszczepić, że jestem już po, ale czułam się fatalnie. Takie 12 godzin miałam po prostu, jakbym była chora” – opisywała w wywiadzie dla portalu Plotek.

Gwiazda doskonale wie jednak, że chwilowe niedogodności są niczym w porównaniu z zarażeniem COVID-19. Choroba zabrała jej bowiem jedną z najbliższych osób.

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła zakażenie koronawirusem, podobnie jak jej mąż. Radek przechodził je jednak o wiele ciężej i kilka dni spędził nawet w szpitalu. Rozenek przyznała też, że z powodu COVID-19 zmarł jej dziadek. Podkreśliła, że odszedł w samotności, a najbliżsi nie mogli nawet z nim być w ostatnich chwilach.

– „Powiem wprost. Może będę żałowała, że to mówię i może moja mama będzie zła, że to mówię, ale mój dziadek zmarł na COVID-19. Zmarł kilka miesięcy temu. Umierał sam i nikt go nie trzymał za rękę. Mam ciarki, jak o tym mówię (…), ale ja widzę rozpacz mojej mamy, jej sióstr” – przytoczył wypowiedź Małgosi Onet.

Dziadek Małgorzaty miał 90 lat i zmagał się z innymi schorzeniami. Przebywał w szpitalu bez wsparcia rodziny ze względu na obowiązujące obostrzenia. Współczujemy Małgorzacie Rozenek tej ogromnej straty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Telewizja Polska organizuje koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi. Ujawniono datę i gwiazdy.

Źródło: Onet

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
Oferta zakończona!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz