Home Kategorie Poruszające Skandal. Pacjentka zarażona COVID-19 zgwałcona w szpitalu. Zmarła kilka godzin później.

Skandal. Pacjentka zarażona COVID-19 zgwałcona w szpitalu. Zmarła kilka godzin później.

Skandal. Pacjentka zarażona COVID-19 zgwałcona w szpitalu. Zmarła kilka godzin później.

43-letnia kobieta zarażona koronawirusem została zgwałcona w szpitalu w Bhopalu w Indiach. Pacjentka zmarła kilka godzin później. O skandalicznym incydencie poinformowano dopiero miesiąc po zatrzymaniu oskarżonego.

43-latka z objawami koronawirusa trafiła do szpitala Bhopal Memorial w Indiach. Na miejscu doszło do koszmarnego incydentu. Pacjentka została zgwałcona przez 40-letniego pielęgniarza. Kobieta poinformowała o gwałcie dyrekcję szpitala oraz policję. Jak podaje India Today, niedługo po tym jej stan zdrowia zaczął się pogarszać. 43-latka została podłączona do respiratora. Zmarła jeszcze tego samego dnia.

Policja z Nishatpura, która zajmuje się sprawą, poinformowała, że zatrzymano 40-letniego pielęgniarza Santosha Ahirwara. Mężczyzna miał też dokonać napaści seksualnej na 24-letnią pielęgniarkę. W przeszłości był już zawieszony za picie alkoholu w pracy.

Obrońcy 43-letniej pacjentki uważają, że dyrekcja szpitala starała się zatuszować incydent i nawet miesiąc po śmierci kobiety nie poinformowała o zdarzeniu jej bliskich. Śledczy twierdzą jednak, że ofiara złożyła wniosek, w którym poprosiła o ochronę tożsamości i nieujawnianie skandalicznego incydentu.

– „Dlatego informacje nie zostały udostępnione nikomu poza zespołem śledczym” – powiedział Irshad Wali, starszy funkcjonariusz policji.

Rozenek-Majdan we wstrząsających słowach o śmierci dziadka. Zmarł na COVID-19. „Mam ciarki”.

Źródło: India Today

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz