Home Kategorie Ludzie Taki przepych z okazji I Komunii Świętej? To mogła zrobić tylko jedna osoba.
11.03K

Taki przepych z okazji I Komunii Świętej? To mogła zrobić tylko jedna osoba.

Monika Chwajoł świetnie znana jest widzom programu „Królowe życia”. Kobieta była bohaterką 6 edycji show. Do teraz aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami elementami luksusowego życia.

Monika Chwajoł zyskała sławę dzięki udziałowi w popularnym programie TTV. W show mogliśmy ją poznać jako przebojową bizneswoman, współwłaścicielkę firmy transportowej oraz matkę dwóch córek: Nicole i Michelle.

Mimo iż brała udział tylko w jednej edycji programu, do dzisiaj cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem mediów. Monika chętnie dzieli się elementami swojego życia w social mediach. Pokazuje, jak spędza czas z rodziną, oraz nad jakimi projektami pracuje.

W weekend jej młodsza córka, Michelle przystąpiła do pierwszej Komunii Świętej. Monika Chwajoł zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby zarówno jej córka, jak i zaproszeni goście, na długo zapamiętali ten dzień. „Królowa życia” i jej rodzina po mszy pojechali do jednej z wystawnych restauracji. Ulice Krakowa przemierzali biało-złotą karetą zaprzęgniętą w konie.

Jednak dopiero to, co goście zastali na miejscu przyprawiało o zawrót głowy. Monika Chwajoł zorganizowała dla swojej córki imponującą instalację z balonów. Na pięknych stołach pojawiły się wykwintne dania. Nie zabrakło też okazjonalnego tortu oraz wielu drogich prezentów.

10-letnia Michelle musiała czuć się niczym prawdziwa księżniczka.

W trakcie majówki Monika Chwajoł trafiła do szpitala. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka i zwróciła się do ludzi z ważnym apelem.

– „Życie płata różne figle. To, co zawsze powtarzam, żeby cieszyć się życiem, każdą chwilą, minutą, a nawet sekundą. Otaczajcie się kochającymi ludźmi i dzielcie się z nimi szczęściem i uśmiechem, warto poświecić nawet minutę dla Rodziny, Przyjaciół, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam jutro. Jak to mój małżonek mówi, że ze mnie to taki okaz zdrowia, wysportowana, zdrowy styl życia, a tu jednak na chorobę i różne przypadki nie ma mocnych. Kochani pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka, taka majóweczka u mnie” – napisała celebrytka.

Dalej we wpisie zdradziła, że od ponad 2 tygodni ma problem ze stanem zapalnym i nawet lekarze nie wiedzą, co jej jest. Na zdjęciu widzimy celebrytkę z opuchniętą twarzą i zapłakanymi oczami. Mimo chwilowej słabości Monika nie ma zamiaru się poddawać.

Celebrytka do tej pory nie zdradziła, co jej dolegało. Sądząc po tym, jak spędziła ostatni weekend, sądzimy, że czuje się już o wiele lepiej.

Rozenek-Majdan we wstrząsających słowach o śmierci dziadka. Zmarł na COVID-19. „Mam ciarki”.

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
30,40 zł
75,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz