Home Kategorie Poruszające Nie żyje znany piłkarz. Znaleziono go powieszonego w garażu.

Nie żyje znany piłkarz. Znaleziono go powieszonego w garażu.

Nie żyje znany piłkarz. Znaleziono go powieszonego w garażu.

Nie żyje 31-letni piłkarz Filippo Viscido. Popełnił samobójstwo. Powód, dla którego to zrobił łamie serce.

„Corriere della Sera” przekazała smutne wieści o śmierci piłkarza. 31-latek miał popełnić samobójstwo w swoim rodzinnym domu w miejscowości Battipaglia. W zeszłą niedzielę odnaleziono go powieszonego w garażu. Na ten moment nie wiadomo na 100%, dlaczego zawodnik targnął się na swoje życie.

Według mediów powodem samobójstwa Viscido miała być utrata pracy w klubie Salernum. Drużyna zmuszona była do tego przez cięcia wywołane pandemią koronawirusa. 31-latek miał szukać nowego klubu, jednak poszukiwania te zakończyły się niepowodzeniem.

Filippo Viscido pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Na początku czerwca obchodziłby 32 urodziny. Przyjaciele piłkarza są zszokowani informacją o jego śmierci.

– „Nagle otrzymałem wiadomość, która zniszczyła mój dzień. Filippo był wielkim człowiekiem i wojownikiem. Spoczywaj w pokoju mój przyjacielu” – powiedział Dino Fava Passaro, który był jego kolegą z boiska. Słowa zacytował serwis WP Sportowe Fakty.

Ewa Krawczyk kazała Juniorowi zrezygnować z adwokata? “Albo będziesz się pie***lił z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz”.

Źródło: WP, Twitter

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
23,99 zł
40,00 zł
Oferta zakończona!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz