Home Kategorie Ludzie Marzena Rogalska zszokowała fanów. Pokazała się w tęczowych włosach. „Moje serce jest otwarte dla każdego”.
2.96K

Marzena Rogalska zszokowała fanów. Pokazała się w tęczowych włosach. „Moje serce jest otwarte dla każdego”.

Marzena Rogalska zszokowała fanów. Pokazała się w tęczowych włosach. „Moje serce jest otwarte dla każdego”.

Marzena Rogalska opublikowała zdjęcie z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Była gwiazda „Pytania na śniadanie” wyraziła swoje poparcie dla osób LGBT.

Marzena Rogalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Była gwiazda TVP wzbudziła spore zainteresowanie, gdy zrezygnowała z prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Prezenterka występowała w programie od 2009 roku i tworzyła lubiany przez widzów duet z Tomaszem Kammelem. Nie ma się więc co dziwić, że jej odejście z Telewizji Polskiej wywołało spory szum.

Dziennikarka po odejściu nie miała zamiaru próżnować i szybko zajęła się nowymi rzeczami. Poprawił się też jej kontakt z fanami. Gwiazda chętnie udziela się obecnie w mediach społecznościowych, gdzie wprost opowiada o swoich poglądach i pokazuje swoje życie. Ostatnio dziennikarka zaskoczyła swoich fanów nietypową fryzurą.

Marzena Rogalska pokazała się bowiem obserwatorom w tęczowych włosach. Nie jest to jednak efekt koloryzacji, a jedynie fotomontaż. Ciekawym zdjęciem Rogalska chciała uczcić Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, który obchodzony jest 17 maja.

– „Mam tęczowe włosy i tym akcentem chciałam życzyć wszystkim dobrej nocy i w ogóle dobrego życia – wszystkim bez względu na preferencje seksualne. Dobro, równość, szacunek codziennie, nie tylko z okazji takiego dnia jak Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. I jak to pięknie napisała moja koleżanka @mama_ela_kumpela – chrześcijanka, matka czwórki dzieci, żona, działaczka społeczna – „nic mi do tego kto z kim śpi, love is love, moje serce jest otwarte dla każdego”. Mam tak samo” – napisała dziennikarka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Ewa Krawczyk kazała Juniorowi zrezygnować z adwokata? “Albo będziesz się pie***lił z panią mecenas, albo się ze mną dogadasz”.

Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami
Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami
99,99 zł
179,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny, klasyczny lub gorącymi kamieniami w Studiu Figura Jagody Wiśniewskiej – Bydgoszcz (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz