Home Kategorie Ludzie Ida Nowakowska pokazała, jak karmi syna piersią. „Przystanek na spacerze”.
7.19K

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi syna piersią. „Przystanek na spacerze”.

Ida Nowakowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Gwiazda TVP cieszy się macierzyństwem i chętnie dzieli się w sieci swoimi doświadczeniami.

Ostatnio opublikowała w swoich social mediach zdjęcie z rodzinnego spaceru po parku. Przy okazji pokazała, jak karmi dziecko piersią.

Ida Nowakowska 7 maja po raz pierwszy została mamą. O narodzinach swojego dziecka poinformowała fanów na Instagramie. Opublikowała urocze nagranie, na którym możemy zobaczyć jej wzruszonego męża wpatrzonego w noworodka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Jak się okazało, Ida na porodówkę trafiła tuż po zakończeniu nagrania programu „Pytanie na śniadanie”. 6 maja gwiazd pożegnała się z widzami, aby w domu spokojnie czekać na narodziny syna. Zaraz po wyjściu ze studia zaczęły się skurcze, a prezenterka musiała natychmiast trafić do szpitala. Niedługo po porodzie zdradziła swoim obserwatorom, że na porodówce wyglądała jak modelka, bo trafiła tam w pełnym telewizyjnym makijażu.

– „Mam rzęsy z „Pytania na śniadanie” z wczoraj, ponieważ właśnie po „Pytaniu” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak właśnie było” – powiedziała świeżo upieczona mama niedługo po narodzinach syna.

Gwiazda TVP nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i cały czas dzieli się z fanami tym, co dzieje się w jej życiu. Chętnie relacjonuje też to, jak wyglądają jej pierwsze wspólne chwile z synkiem. Ostatnio wraz z mężem wybrali się na spacer do parku. W jego trakcie zrobili sobie przystanek. W tym czasie świeżo upieczona mama nakarmiła malucha.

– „Sobotni spacer. A raczej przystanek na spacerze #familyislove” – napisała Ida na InstaStory.

Przy okazji pokazała jak karmi syna piersią. Ida Nowakowska dołączyła tym samym do grona gwiazd, które nie tylko nie wstydzą się karmić piersią w miejscu publicznym, ale też z chęcią dzielą się tą wyjątkową chwilą z całym światem.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Iza przyznała, że przechodzą z Kamilem kryzys. „Nie ma między nami bliskości fizycznej”.

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz