Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Glanc miał przerażającą wizję najbliższych miesięcy. „To nadchodzi, to jest bezdyskusyjne”.

Jasnowidz Glanc miał przerażającą wizję najbliższych miesięcy. „To nadchodzi, to jest bezdyskusyjne”.

Jasnowidz Glanc miał przerażającą wizję najbliższych miesięcy. „To nadchodzi, to jest bezdyskusyjne”.

Wojciech Glanc zdradził, co według niego czeka nas w najbliższej przyszłości. Jasnowidz nie ma jednak dobrych wieści. Opowiedział o rozwijającej się czwartej fali pandemii i depopulacji, która będzie mieć miejsce w Indiach.

Jasnowidz Wojciech Glanc cieszy się niemałą popularnością. Podobnie jak Krzysztof Jackowski, regularnie transmituje na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami i odpowiada na pytania widzów. Ostatnio po raz kolejny poruszył temat pandemii koronawirusa. Glanc uważa, że czwarta fala uderzy w nas mocno dopiero na jesieni. Kolejna fala ma być o wiele gorsza od tego, co przeżyliśmy do tej pory.

– „Moim zdaniem czeka nas czwarta fala na jesieni, która będzie określana o wiele gorszą i mocniejszą niż dotychczas. Ta czwarta fala nadchodzi, to jest bezdyskusyjne – nawet bez jasnowidzenia możemy to stwierdzić” – powiedział Wojciech Glanc podczas ostatniej transmisji.

To jednak nie wszystkie złe wieści przekazane przez jasnowidza. Glanc skupił się też na polityce. Opowiedział m.in. o przekrętach związanych z bonami turystycznymi i szczepieniami. Według jasnowidza, na polskiej scenie politycznej może dojść do niebezpiecznego „wyścigu szczurów”. Niepokoi go też polska odmiana koronawirusa, którą nazywa „warszawską”.

Glanc wspomniał też o wydarzeniach poza granicami kraju. Jasnowidz ze strachem patrzy na to, co ma wydarzyć się w Indiach, które walczą obecnie z ogromną falą zakażeń i niewydolnością służby zdrowia. Glanc nazywa Indie „krajem pełnym samotnych dzieci”.

– „Tak, jakby świat chciał te dzieci ratować. Jakby Indie zostały określone „krainą sierot”. Tak jakby zabrakło dorosłych ludzi […] Coraz więcej będziemy mówić o potężnej śmiertelności, po prostu katastrofie, gdy mówimy o Indiach. Te Indie zostaną wręcz zdepopulowane. Pozostanie problem osieroconych dzieci, a świat będzie próbował się nimi zaopiekować – zapewnić im jedzenie, zapewnić im życie.”

„Nabierajcie oddech, póki można”. Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści.

Przegląd auta i więcej
Przegląd auta i więcej
29,99 zł
Oferta zakończona!
Przegląd ogólny auta (29,99 zł), geometria kół osi przedniej i więcej (49,99 zł) i inne w PHU DMD Mechanika Pojazdowa

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz