Home Kategorie Ludzie „Nasz nowy dom” zniknie z anteny. W jego miejsce pojawi się program, prowadzony przez gwiazdę „Na Wspólnej”.
3.25K

„Nasz nowy dom” zniknie z anteny. W jego miejsce pojawi się program, prowadzony przez gwiazdę „Na Wspólnej”.

„Nasz nowy dom” zniknie z anteny.  W jego miejsce pojawi się program, prowadzony przez gwiazdę „Na Wspólnej”.

W środę i czwartek Polsat wyemituje ostatnie odcinku programu „Nasz nowy dom”. 27 maja o 20.00 na antenie stacji będziemy mieli okazję zobaczyć pierwszy odcinek nowego programu „Wolni od długów”.

Program ten ma być prowadzony przez gwiazdę „Na Wspólnej” Annę Guzik. Misją produkcji również będzie niesienie pomocy potrzebującym. Tym razem jednak chodzi o kłopoty finansowe.

Nasz nowy dom” emitowany jest na antenie Polsatu od 2013 r. W każdym z odcinków ekipa remontuje mieszkanie lub dom potrzebującej rodzinie. Program był bardzo popularny przez wiele lat.

Od lat Katarzyna Dowbor to dla Polaków synonim wielkiej szansy i nowego startu w życiu. Ale Polsat skończył właśnie wiosenną edycję programu i na nowe odcinki formatu „Nasz nowy dom” będziemy musieli poczekać do jesieni. Teraz jednak, program ma się zakończyć, a jego miejsce zajmie Anna Guzik z „Na Wspólnej”, która będzie prowadzić zupełnie nowy program.

– „Program „Nasz nowy dom” uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości” – opowiada aktorka o programie.

– „Jak się okazuje, poziom wiedzy Polaków nt. finansów jest bardzo niski. – Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy – bo jak to się mówi: „damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają” – zauważa Anna Guzik.

Prowadzącej „Wolni od długów” towarzyszyć będzie sztab ekspertów, którzy mają pomóc Polakom wygrzebać się z długów. Ideą programu jest zwiększenie wiedzy społeczeństwa o finansach.

Horror we wsi Rudno. Pękła tama. Woda porywa samochody i zalewa domy.

Źródło: Fakt

Do 64% zniżki na: Dermomasaż w firmie HF Clinic
Do 64% zniżki na: Dermomasaż w firmie HF Clinic
32,00 zł
90,00 zł
Oferta zakończona!
Do 64% zniżki na: Dermomasaż w firmie HF Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz