Home Kategorie Ludzie Lady Gaga ujawniła przerażające szczegóły gwałtu, który przeżyła w wieku 19 lat.

Lady Gaga ujawniła przerażające szczegóły gwałtu, który przeżyła w wieku 19 lat.

Lady Gaga ujawniła przerażające szczegóły gwałtu, który przeżyła w wieku 19 lat.

Lady Gaga została zgwałcona w wieku 19 lat przez swojego producenta. Po raz pierwszy celebrytka opowiedziała o tym w 2014 roku. Po latach ujawniła szczegóły w cyklu „The Me You Can’t See” Oprah Winfrey i księcia Harry’ego.

Lady Gaga pojawiła się w serii „The Me You Can’t See” powstałej przy współpracy Oprah Winfrey i księcia Harry’ego dla platformy streamingowej Apple TV+. Cykl szczerych rozmów porusza tematy z zakresu zdrowia psychicznego i zachęca do zadbania o tę sferę życia.

Do zwierzeń dała się namówić Lady Gaga. W 2005 roku piosenkarka była ofiarą molestowania i gwałtu. Jej oprawcą był producent muzyczny, z którym współpracowała. Po raz pierwszy piosenkarka powiedziała o tym w 2014 roku. W 2016 przyznała, że w efekcie tych przeżyć cierpi na zespół stresu pourazowego.

W wywiadzie Lady Gaga opisała wstrząsające wydarzenia sprzed lat, gdy w wieku 19 lat została zgwałcona przez producenta muzycznego.

– „Miałam 19 lat, już pracowałam w branży, kiedy jeden producent powiedział do mnie: „Rozbierz się”. Odmówiłam i wyszłam. Wtedy on zagroził, że spali całą moją muzykę. Nie przestał. Cały czas mnie nagabywał, a ja po prostu zamarzłam… Już nawet nie pamiętam” – powiedziała w „The Me You Can’t See”.

Gwiazda ujawniła, że w wyniku gwałtu zaszła w ciążę.

– „Byłam później chora przez długie tygodnie. Dopiero później zdałam sobie sprawę, że to był ten sam ból, który czułam, gdy sprawca porzucił mnie we wczesnej ciąży na rogu ulicy przy domu moich rodziców” – powiedziała ze łzami w oczach Gaga.

– „Doznałam całkowitego załamania psychicznego. Przez kilka lat nie byłam tą samą dziewczyną. Teraz gdy odczuwam ból, czuję się tak samo, jak wtedy, gdy byłam gwałcona. Miałam niezliczoną ilość rezonansów i prześwietleń – nic nie znaleźli. Ale moje ciało nadal pamięta” – zwierzyła się.

Piosenkarka poruszyła także temat samookaleczenia. Zdaniem Gagi autoagresja w niczym nie pomaga i tylko potęguje wewnętrzne cierpienie.

– „Myślisz, że poczujesz się lepiej, bo pokazujesz komuś: 'Hej, patrz, jak cierpię’. To nie pomaga. Zawsze mówię ludziom: 'Powiedz komuś. Nie pokazuj”.” – powiedziała i zachęciła osoby zmagające się z traumą do otwarcia się na terapii.

Natalia Oreiro topless. Tak gwiazda „Zbuntowanego Anioła” świętowała urodziny.

Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
29,99 zł
210,00 zł
Oferta zakończona!
29,99 zł za groupon zniżkowy wart 210 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i więcej w Okularium - 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz