Home Kategorie Poruszające Ogromna rodzinna tragedia. Żona udusiła męża pośladkami.

Ogromna rodzinna tragedia. Żona udusiła męża pośladkami.

W rodzinie Aidara i Tatiany z Nowokuźniecka doszło do tragedii. Mąż zginął przygnieciony pośladkami żony. 45-latka podejrzewana jest o morderstwo.

W trakcie pijackiej awantury 45-letnia kobieta postanowiła obezwładnić męża. Przewróciła Aidara na plecy, przycisnęła mu twarz do materaca i usiadła na głowie i szyi. Tatiana ważyła ponad 100 kg. Nogami przytrzymywała resztę jego ciała, aby się nie ruszał. Mężczyzna nie miał szans.

Gdy sytuacja stała się poważna, córka pary pobiegła do sąsiada z prośbą o to, aby rozdzielił rodziców. Sąsiad jednak nie interweniował, gdyż uznał, że sytuacja nie wygląda na poważną. Aidar błagał żonę, aby przestała, ta jednak nadal siedziała mu na głowie. Mężczyzna stracił przytomność i ostatecznie zmarł. Gdy przestał się ruszać, Tatiana zaczęła nim potrząsać. Krzyczała, żeby się obudził.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci Aidara była niewydolność oddechowa. Wszystko wskazuje na to, że żona doprowadziła do zablokowania aparatu oddechowego męża, przyciskając jego twarz pośladkami do materaca.

W sądzie kobieta twierdziła, że chciała uspokoić męża, bo oboje byli bardzo pijani. Początkowo kobieta usłyszała zarzut za zabójstwa przez zaniedbanie. Sąd zmienił go jednak na zabójstwo.

Źródło: New York Post

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności układu za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz