Home Wideo Dramat w Krakowie. Nagranie ze strażakami w roli głównej stało się hitem w sieci.

Dramat w Krakowie. Nagranie ze strażakami w roli głównej stało się hitem w sieci.

W internecie pojawiło się nagranie z brawurowej akcji krakowskich strażaków. Na filmie uwieczniono moment, gdy strażacy uniemożliwiają próbę samobójczą.

Strażacy z Krakowa zyskali rozgłos w całej Polsce po przeprowadzeniu niecodziennej akcji ratunkowej. Na terenie jednego z osiedli pewien mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Przygotowywał się właśnie do skoku z balkonu, gdy w ostatnim momencie zjawiła się straż pożarna.

Brawurowa akcja strażaków została uwieczniona na filmie. Nagranie przypomina scenę z filmu. Widzimy na nim, jak strażacy opuszczają się na linach z dachu budynku. Później lądują na balkonie niedoszłego samobójcy, blokując mu drogę do skoku. Następnie obezwładniają mężczyznę, aby nie zrobił sobie krzywdy.

Akcja strażaków odbiła się szerokim echem i zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Komentujący zastanawiają się, czy mężczyzna odniósłby jakiekolwiek poważne obrażenia po skoku z pierwszego piętra. Zwrócono też uwagę na sąsiadów, którzy bacznie obserwowali wydarzenia ze swoich okien. Sprawna interwencja została nagrodzona brawami.

@nikakika95#crazy#poland#drags #krakow

♬ Crazy – Gnarls Barkley

Polski pedofil robił to przez 10 lat. Zgotował malutkiemu dziecku prawdziwy koszmar.

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
95,99 zł
119,99 zł
Oferta zakończona!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz