Home Kategorie Ludzie Jolanta Rutowicz już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i wygląda, jak… Małgosia Rozenek!
8.79K

Jolanta Rutowicz już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i wygląda, jak… Małgosia Rozenek!

Jolanta Rutowicz już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę i wygląda, jak… Małgosia Rozenek!

Jolanta Rutowicz coraz bardziej upodabnia się do Gosi Rozenek. Metamorfoza ta nie mogła przejść bez echa. Internauci uważają, że obie kobiety są do siebie bardzo podobne.

Jola Rutowicz bez wątpienia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Celebrytka rozgłos zdobyła w czwartej edycji programu „Big Brother”. Nadal cieszy się pokaźnym gronem fanów. Mimo iż dzisiaj nie jest już fanką różowych jednorożców, nadal wzbudza skrajne emocje.

Kilka lat temu Rutowicz zdecydowała się na poważne zmiany. Przeprowadziła się do USA. Obecnie mieszka w Miami, ale wciąż utrzymuje kontakt z fanami w Polsce. Na Instagramie regularnie dzieli się nowościami ze swojego życia. Posiada obecnie niemal 29 tys. wiernych obserwatorów.

Niedawno na swoim profilu zamieściła zdjęcia, na których prezentuje się przepięknie. Po zafarbowanych na czarno włosach i krzywych zębach nie ma już ani śladu. Rutowicz to piękna kobieta, która całkowicie zmieniła swój styl. Rezygnacja z długich tipsów i przesadnej opalenizny była świetną decyzją.

Jolanta wciąż otrzymuje od ludzi wiadomości z komplementami dotyczącymi jej metamorfozę. Nie brakuje też porównań do innych postaci ze świata show-biznesu. Niektórzy sądzą, że Rutowicz stopniowo upodabnia się do Małgorzaty Rozenek.

– „Dostaję wiadomości prive, że zaczynam przypominać panią M. Rozenek.”

Skrzynka Joli błyskawicznie zalała się wiadomościami od ludzi, którzy pisali, że jest bardzo podobna do Małgorzaty Rozenek. Internauci podkreślają jednocześnie, że w odróżnieniu od Perfekcyjnej Pani Domu, Jolanta Rutowicz może poszczycić się niezwykłą osobowością. Jedna z fanek napisała:

– „Jesteś najlepsza, a nie jakaś tam Rozenkowa (…)”

Wiele osób podkreślało też, że Rutowicz jest młodsza i ładniejsza od żony Radka Majdana.

– „Bez przesady. Jesteś dużo śliczniejsza niż Rozenek.”

Ostatecznie również sama Jolanta odniosła się do tematu i stwierdziła, że Małgorzata Rozenek również może pochwalić się wspaniałą urodą.

– „Pani Rozenek też piękna kobieta.”

Co sądzicie o metamorfozie Jolanty Rutowicz?

Justyna Żyła ze szczerym wyznaniem. Uwielbia to robić przy Sławomirze.

Źródło: Instagram

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
32,00 zł
64,00 zł
Oferta zakończona!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz